Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Leg Magic-el kapcsolatos...

Leg Magic-el kapcsolatos vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Leg Magic mennyire terheli a gerincet? Porckorong sérvem van kialakulóban és egy két dologtól el lettem tiltva. Lehet vele fogyni is? Az izomfejlesztés is fontos mert ezáltal több zsírt égetek, viszont nem akarok szép nőies combok helyett vaskos lábakat.
2012. febr. 1. 20:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

bármilyen gyakorlatot végzel, azt kímélően tedd!

lehet ám a guggolást, kitörést lassan, kontrollal végezni és csökkentett mozgás tartományban.



egyébként ilyenkor ízületvédő tápanyagok nem fordítják át a helyzetet gyógyulás irányába?

2012. febr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Az orvos kímélő testmozgást javasolt. Semmi mást nem ajánlott,viszont úgy vagyok vele, hogy az ember ne szedjen be mindent egyszerre, majd ha nagyon szükséges. Most a testmozgással szeretném kontrollálni. Muszáj, hogy javuljon.
2012. febr. 1. 21:37
 13/16 A kérdező kommentje:
oké, hogy ezek talán pozitívan hatnának, de nem szeretnék egyszerre mindent bekapkodni. Ilyen vitamin olyan vitamin, ilyen gyógyszer, olyan gyógyszer. Tenni szeretnék valamit magam ellene, ha nem segít a torna majd akkor fordulok ilyen megoldásokhoz. Egy olyasfajta drukk van bennem, hogy mindent saját erőből, saját kútfőből. A végeredmény vagy igazol vagy nem.
2012. febr. 1. 21:40
 14/16 anonim ***** válasza:

ha izmokat szeretnél (ami nagyon jó gondolat) akkor viszont tényleg neki kell állni nagyobb terhelésű gyakorlatoknak, pihenést beiktatni, de a legfontosabb: úgy enni hogy legyen tápanyag az izmoknak.


az izmos női láb meg sosem lesz vaskos.. a zsíros láb, az lehet.

2012. febr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
ha lábba sugárzó fájdalmad volt és az orvos annyit mondott erre,hogy kímélő ilyen olyan mozgás és nem küldött azonnal mr-re és gerinc tornázni,akkor menj másik orvoshoz.
2012. febr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Ci.ara ***** válasza:

nem olvastam végig ki mit írt de nekem is van xD


őő az első két hétben használtam aztán megfájdult a térdem azóta porfogónak használom XD ja meg a törülközőmet szoktam rá rakni ha nedves XD


sztem fölösleges pénz kidobás:/ fektess be inkább másba


Szép napot:)

2012. febr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!