Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Francia meta kúra után mennyi...

Francia meta kúra után mennyi idő még elmúlik a súly ingadozás?

Figyelt kérdés
és vissza áll a szervezet a normál kerék vágásba?
2012. febr. 2. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Megfelelő levezetés meg volt? vagy csak beszedtük és jól van?
2012. febr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
még nem szedtem be gondolkozok nagyon ezért kérdezősködök am mit ajánltos mellé szedni (kieg)
2012. febr. 2. 16:58
 3/10 A kérdező kommentje:
jahhh és hogy nem aza lényeg hogy szétszakadjak tőle csak pár kg kéne hogy ajánlatos szedni hogy biztonságos?
2012. febr. 2. 16:59
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nem nyomnék methát mert elég májgyilkos és a megszerzett tömeg nagy része víz lesz a mi a kúra után le is megy, Ha metházni akarnék akkor tesztoszteronnal vagy winstrollal nyomnám. Ha magában akarod szedni akkor kúra után minimum Zitazoniumot szedjél
2012. febr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pár kgért meg nem érdemes koxolni veszel egy normális tápkieget kajálsz rendesen és 2 hónap alatt ha kezdő vagy felszedhetsz jó néhány - kgot.
2012. febr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

kezdőnek tűnsz , de már is koxokon töröd az agyad?:)

olvass! [link]

2012. febr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nagyon szar METHYLTESTOSTERON szeroid fokén androgén hásal bir ezét nem sok izomot hoz,és szép kicsi jukacskákot éget a májba amit amivisza fordithatatlan

általába nyelv alá szokták teni mert onan jobban oldodik

egész életedbe máj beteg akarsz leni akkor szed

2012. febr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ja nem METHYLTESTOSTERON volt szó hanem METHANDIENON

azis őli a májat

2012. febr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 clint ***** válasza:

melyikfajta metha-t használod tudsz képet linkelni?

Egyébként attól függ a visszaállás mennyit szedtél belőle milyen hosszu ideig és hányadik kúrád, illetve hány éves vagy. HCG nolvadexszel vagy provironnal... Izomvesztész lesz, ha pocsékul kajáltál akkor zsírréteg is jobban kijön kúra után.

2012. febr. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
csak kokszba vagyok kezdő de sztem azis maradok fejlődök anélkül ha meg megálok akk meg majd lessz vmi azért kössz a helpet
2012. febr. 2. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!