Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a legnagyobbat ütni?

Hogyan lehet a legnagyobbat ütni?

Figyelt kérdés

A valamelyik nap nagyon elkalapáltak suliban de azt szeretném kérdezni hogy hogyan lehet nagyot ütni?

Milyen technikával?Hova?Has?Áll?Száj?Orr?

pls segítsetek :))


2012. febr. 2. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:

önvédelemre kell? Rúgd tökön, ott egy kis pöccintés is földre rak bárkit :D


Amúgy ha helyes ütőtechnikát keresed, akkor ajánlom járj le edzésre ( valamilyen küzdősport ahol van kesztyűzés, box ha csak ütni akarsz, mma , thai box, sanshou, krav maga, defendo... a lehetőségek tárháza végtelen).. szövegesen nem fogod megérteni. Kéz ökölben, kivül hüvelykújjaddal rázársz kivülről. Csukló pedig egyenes. A jó ütés a lábból indul, keresztül a csipőn át a vállon és a kezeden fejeződik be, akkor jó az ütés ha az egész testedet belerakod. Ha ütsz célozz pár centivel az eltalálni kívánt pont mögé hogy max erőt tudd leadni.


Azért remélem segítettem =)

2 év kung fu, 1 év sanshou áll mögöttem, ennyit tudtam felszedni azóta :D

2012. febr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Helyes ütéstechnika?

A küzdősportos kolléga nem fogja helyeselni, de a leghatásosabb a meglepetésből állcsúcson vágás kinyújtott karral, az ún. "parasztlengő". :)

2012. febr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem jobb lenne ha tartanád a szádat- általában az unokámat is akkor akarták elkalapálni amikor túl sokat szövegelt.


Tanuld meg megvédeni magad egy küzdő sportra beiratkozni.


De első sorban kikerülni a vitákat diplomatikusan és elkerülni a verekedéseket, mert az soha nem vezetett jóra.

2012. febr. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

edzésen megtanítják.

de suliba ütni nem jó,mert nyoma maradhat,következményei lesznek.

én sulis koromban kirúgtam a lábát-lábsöprés-elesik és utána kapuskirúgás gyomorba cipőorral.

ez sokkal diszkrétebb,nincs látható nyoma.

2012. febr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Legyen nyuszi, birka férfi helyett? Aki férfi az viselkedjen is férfi módjára. Ne támadjál meg senkit, de ha kell üss vissza, és tanuld meg hogyan kell hatásosan visszaütni. Aki azt mondta, hogy fogd be a szád, ne szólj vissza meg ilyenek, arra ne hallgass, birkát akar nevelni a rokonaiból. Szégyellhetné is a pofáját, a helyett, hogy megtanítaná hogy kell védekezni.
2017. ápr. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!