Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 6napos edzés egészséges?

6napos edzés egészséges?

Figyelt kérdés
Hetente 6-szor edzek 1.nap mell és csuklyás,2.nap hát és váll,3.nap bicepsz és tricepsz,4.nap pihenek,5.mell és csuklyás,6.nap vál és hát,7.nap bicepsz és tricepsz. minden izomcsoporta 3 gyakorlatot csinálok. Időm sok elmegy de az mind1, egészségnek ez káros???
2012. febr. 3. 00:41
 1/3 *Glissade* ***** válasza:

Nem testépítő vagyok!!!


Szerintem sok, mert nem akkor fejlődsz amikor éppen edzel, hanem a pihenő időben!

2012. febr. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jó így. A legnagyobb hiba, hogy nem lábazol, de amúgy sem ok. Ne eddz 6-szor, nem fogsz tudni regenerálódni, hacsaknem rendkívüli szervezeted van és tele is vagy cuccal. :)

Elég lesz egy 4 napos edzés is, minden izmot egyszer edzél egy héten, általában ez beválik a legtöbb embernél.

Néha be lehet tenni A-B napos edzéseket vagy egész testest pár hétig, de az sem legyen 6 napos.

Szerintem. :)

2012. febr. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszotokat
2012. febr. 3. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!