Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez a mozgasforma vajon bevalhat?

Ez a mozgasforma vajon bevalhat?

Figyelt kérdés

Szoval heti 6 alkalommal edzek. Ebbol 3 nap aerob edzes(leginkabb ellipszis trener, mert az van itthon). Most 30 percnel tartok fokozatosan emelem az idot, holnap mar 35-40 percet szeretnek.

A masik 3 napon pedig kulonbozo sulyzos gyakorlatokat vegzek.

Probalok odafigyelni az etkezesemre. Szeretnek ilyen feherjeport beszerezni, de oszinten nem tudom hol lehet ilyet rendelni vagy inkabb venni, melyik a jo?

Kulfoldon lakom, ezert nem igazodom ki;)

A legfontosabb a hatsom lenne, szeretnem szepen megformalni. Erre melyek a legjobb gyakorlatok es milyen ismetlesszammal?

Es mennyi ido mig az ember latja is az eredmenyt(legalabb egy kicsit;)

Irjatok:)

Koszi:21/L


2012. febr. 4. 17:45
 1/3 dirtboy ***** válasza:

most gondolom fogyás a cél azért a sok kardió.

ilyenkor aligha van bele szólásod abba hogy a feneked milyen lesz,lány ismerősömnek a fogyás eléggé le rontotta a fenekének a kinézetét.

tömegnövelő étrenddel tudod formálni jobban a feneked.

guggolás,kitörés,lépcsőzés nagyon jó gyakorlatok rá


fehérjéből a tejsavókat ajánlom.

2012. febr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jó lesz így, lábra fenékre guggolás, kitörés, lépcsőzés a jó. Utána mehet a fehérje egyből.

Napközben a fehérje menjen csirkemellből, tojásból, túróból, a szénhidrát pedig rizsből, zabból, krumpliból.

Proteint én rendelni szoktam, biztos van külföldön is ilyen shop.

2012. febr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kozi a valaszokat:)

A fogyas ugy konkretan nem celom nem erzem magam valami kovernek(168,55), inkabb a szep test:)

De azt hittem kell valamilyen zsiregeto mozgas is:) ok kitorest es guggolast en is szoktam vegezni, akkor nem is csinalok veszesen rossz gyakorlatokat:)

2012. febr. 4. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!