Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez jobb lenne edzés utánra...

Ez jobb lenne edzés utánra mint az Actions Whey Gainer?

Figyelt kérdés

Jelenleg Actions Whey Gainert fogyasztok edzés után, tejsavóval keverve, hiszen abban olyan kevés fehérje van, hogy én csak szénhidrátnak használom úgymond. Viszont most láttam ezt a terméket, és ha elfogy a Whey Gainer, megéri ilyet venni, vagy sima dextróz?

[link]


2012. febr. 4. 22:07
 1/8 dirtboy ***** válasza:
a waxy maize ről azt olvastam hogy edzés után nem jobb mint a dextróz,azt írták hogy tévhit hogy olyan a waxy mint a vitargo
2012. febr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 dirtboy ***** válasza:

itt írják

[link]

2012. febr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam eddig, hogy gyorsabb, de biztos van cikk az ellenkezőjére is. Itt olcsóbb: [link]
2012. febr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, közben linkelted is látom.
2012. febr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ti milyen szénhidrátot tudnátok ajánlani edzés utánra, ami jobb mint a dextróz, gyorsabban, jobban hasznosul?
2012. febr. 4. 22:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Vitargo.
2012. febr. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 dirtboy ***** válasza:
így van,vitargo
2012. febr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2012. febr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!