Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért lett a mozgástól narancs...

Miért lett a mozgástól narancsbőrös a fenekem?

Figyelt kérdés
Már több mint egy hónapja minden nap tornázom Rubint Réka 2011-es dvd-jére a 20 perces popsi részre, és azóta a fenekem felülete nem sima, hanem vannak benne gödröcskék+narancsbőrös is, két oldalt pedig lapos :S Nem tudom miért? :S
2012. febr. 7. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
nah egy biztos hogy az nem a tornatol van, az edzes pont hogy jot tesz neki. dietazni kell, sokkal kevesebb zsir es mesterseges dolgok, es sok viz kell.
2012. febr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
tegyél fel képet szerintem valamit nemjól látsz
2012. febr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem attól van. Általában, ha edzel, akkor többet kajálsz, s lehet attól van.

De van egy mondás, hogy magadnak sosem tetszel. Lehet mások, nem is látják azt.

2012. febr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a narancsbőr csak annyit mutat,hogy magas a testzsír.

20perc edzéssel,ha nagyon intenzív-mondjuk keményen ugrókötelezel-,akkor el tudod égetni kb egy túró rudi kalória tartalmát,de ahhoz szakadni kellene rólad a víznek,szóval ha testzsír csökkentése a célod,akkor enyhén tévúton jársz.

2012. febr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mivel popsi edzést csinálok, azzal nem vagyok megelégedve és nemhogy javulást látok még jobban utálom :S

megpróbálok diétázni+sok vizet inni :S remélem valamennyire javít :) végülis másoknak tetszik... :D

2012. febr. 7. 17:05
 6/8 anonim ***** válasza:
a nari a szar életmód miatt alakul ki. ne egyél szemetet, igyál sok vizet.
2012. febr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A télapó, meg a helyi zsírégetés is létezik.
2012. febr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy sok izmot vesztettél a testedről. Ez megtörténhet az edzés ellenére is, rossz étkezéssel. A sokkal kevesebb izomra pedig kicsit rágyűrödött a zsírréteg. (ez lehet normál mennyiségű zsírréteg is).

Fogyassz minőségi táplálékot: pl. párolt sovány húst, nyers zöldséget, vitamint, telítetlen zsírsavakat.

2012. febr. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!