Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ha egész nap...

Szerintetek ha egész nap bokasúlyban lennék még edzésen is (thai box) gyorsabb lenék?

Figyelt kérdés

2012. febr. 7. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
még mindig nagyon sokan néznek dragon ball-t ezt jó látni
2012. febr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem szoktam nézni dragon ballz-t

amugy az ilyen hülyegyerekeket nem szoktam komolyan venni.

2012. febr. 8. 11:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem egész nap lennél hülye... de hagyjuk ez nálad nem játszik.
2012. febr. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
akkora nyomorék vagy, mint a ház, vedd komolyan a magad féle barmokat jó lesz neked
2012. febr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy szimpla gyalogláshoz is káros a bokasúly, mert megváltoztatja a testtartásod , egyensúlyingadozással is járhat, ezt a webbeteg -en olvastam !

SZerintem gyorsabb semmiképp nem leszel, viszont ha te valóban jársz thai box-ra, akkor kőkemény erősítő gyakorlatok is vannak itt konditeremet értek súlyzós gyakorlatokkal, amivel izmot építesz és erőt is fejlesztesz , attól függ milyen súllyal hány gyakorlatot csinálsz .... a gyorsaság nem a lábsúlyon múlik, hanem gondolom a technikán, ügyességen , és a thai boxosok meditációt is gyakorolják kőkeményen, hogy csak oda összepontosítsanak egész edzésen, más kizárva onnan... én ezt onnan tudom, hogy a bátyám thai boxol már 12 éve .

16/L

2012. júl. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
AMennyiben érdekel a thai box világa: thai-box.info
2012. nov. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!