Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A fehérje táplálék kiegészítők...

A fehérje táplálék kiegészítők dopping mentessek, és egészségesek ugye?

Figyelt kérdés
[link] ezt szedem, és tudom, hogy doppingmentes, és hogy nincs káros hatása, csak az anyám kiidegel, mert akármit mondok, ö nem hisz nekem, és nem sikerül meggyőzni, hogy ez nem dopping, és hogy nyuzgodtan lehet szedni... Valaki aki ért az ilyenekhez, irja már le, hogy nincsen igaza anyámnak, mert már elegem van belőle, hátha másnak majd hinni fog!!! Már évek óta rendszeresen edzek, és a táplálkozásomra is odafigyelek. 17F
2012. febr. 8. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs benne dopping, hogy lenne? Ez nem olyan dolog, hogy a boltban doppingot kapsz. Az alábbi videót játszd le otthon: (végig)


http://www.youtube.com/watch?v=yHnmsrMbqLY

2012. febr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ezt én is tudom, de az anyám nem akar hinni nekem, és azért kérdeztem ezt meg, hogy ha mások is ezt mondják, akkor hátha hinni fog nekem. Köz a videót megmutatom neki.) minnél többen irjátok a véleményetek annál jobb.
2012. febr. 8. 21:19
 3/11 anonim ***** válasza:
Bunny elmond mindent, kár ragozni. Főleg 4:57-től ajánlom . :D
2012. febr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 dirtboy ***** válasza:
100%
nem rég volt tápkieg vita /nem itt a gyakorin/ és ott írt egy gyógyszerész,vegyész aki már többször is vizsgált be tápkieget,ő is megerősítette hogy nincs benne káros anyag,dopping.
2012. febr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Zakathol ***** válasza:
100%
Ezt meg olvassák el: [link]
2012. febr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat:) Nyugodtan irhattnak még páran:)
2012. febr. 8. 21:26
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Többiek már leírtak mindent, de hogy többen legyünk én is megerősítem, hogy doppingmentesek a tápkiegek.
2012. febr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves anyuka! Akkor kezdj aggódni,ha cigit,piás üveget vagy drogot szeretne szívni/inni/szedni a gyerek!
2012. febr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Rezk0o ***** válasza:
Nálam is ez volt a helyzet, nem hiszem, hogy megtudod gyözni de majd megszokja
2012. febr. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

GreenTea


Az én szüleim is előadták annak idején ezeket a dolgokat. Elég annyit mondani, hogy ma mindegyikük használja a vitaminokat, amiket hazaviszek nekik. A nagymamám kórház után kapott egy doboz fehérjét és egész jól összeszedte magát.

2012. febr. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!