Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Írna nekem ide valaki edzés...

Írna nekem ide valaki edzés tervet?

Figyelt kérdés

24éves vagyok 170cm magas és 76kg. leszeretnék dobni 7-8kilót és szálkásítani picit. 2-3 hete átmozgattam már magamat ki súlyokkal, nyujtottam és futok is. mostmár kellene egy jó edzésterv.

heti 3-4x tudok edzeni. ami saját gépem van: egy multisgép, 1 fekvenyomó pad sulyokkal és van még 2db 1 kezes sulyzóm 40kg sullyal. Kérem az segítsen aki tényleg profi! köszönöm!


2012. febr. 8. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem még egy hónapig nyomjál teljes testes edzést heti 3-szor. [link]

Kaja legyen rendben, szálkásításhoz fehérje 3g/testtömeg kg legyen és 2g/testtömeg kg szénhidrát. Edzés után protein turmix. Heti 3-4 aerob edzés is menjen 40-50 perces.

2012. febr. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
0%
Felkelsz kivered ( Ha csaj vagy dörzsölsz) utána ezsel vagy 2 kilo húst (semmi féle képpen se caita'lo tiesz erte majortott ez nem jó)utána kanál és gólya ugrasz és TACSS. utána elmehetsz futni is Remélem segíttem :D.
2012. márc. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!