Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » KONDISOK! A mellem alábbi...

KONDISOK! A mellem alábbi részét hogy tudnám fejleszteni?

Figyelt kérdés

[link]


Ahol be van karikázva zöldel, ott be van kissé horpadva a mellkasom. Azt szeretném korrigálni valahogy. Ahogy nő a mellem úgy egyre feltünőbb már.

Mell edzésem: áthúzás,fekvenyomás, 45fokos nyomás, negatív nyomás/tolódzkodás, tárogatás gépen. Meg váll napon csinálok előre emelést. segítsetek légyszi


2012. febr. 9. 17:47
1 2
 1/12 dirtboy ***** válasza:

az a csontod lesz,egyszerűen ilyen a csontozatod.

sok embernek ilyen de az egész melledre ráférne egy kis izom mert nagyon lapos.

2012. febr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ez érdekes.. amúgy nemtudok mitkezdeni a mellemmel, 3 hónapja kondizok. többet nemtudok tenni az ügyért
2012. febr. 9. 18:47
 3/12 dirtboy ***** válasza:

kaja meg van rendesen,mind tápanyag meg van rendesen?

vitamin?

2012. febr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"3 hónapja kondizok. többet nemtudok tenni az ügyért"


tényleg nem tudsz többet, 3 hónap a legtöbb amit lehet, lődd fejbe magad a f@szba

2012. febr. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

húzzálmár innen gsback, na mondjad mit tudok tenni ha ennyire okosnak érzed magad? kondizzak le még 8 hónapot a jövőbe v mivan?


dirtboy, kaja rendben, jumbo minden nap, vitamint szedek.

2012. febr. 9. 19:32
 6/12 A kérdező kommentje:
amúgy onnan gondolom hogy rendbe a kaja, mert a karom 5 centit nőtt, és híztam 10 kilót (ebbe a hízásba azis benne lehet hogy leszoktam a cigiről) meg általálba öklendezek már a kajától addig eszek
2012. febr. 9. 19:41
 7/12 A kérdező kommentje:
és mindig valami hús félét körettel
2012. febr. 9. 19:42
 8/12 oyeacch ***** válasza:
Itt a 3 hónapon van a hangsúly. Itt elégedetlenkedsz, hogy 3 hónap alatt ez kevés neked, holott ennyi idő alatt edzeni se tanulsz meg rendesen. Valaki 5 év alatt se. Szóval legyél türelmes, és húzd feljebb a gatyát. /szó szerint/
2012. febr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
értelek, csak az a helyzet, hogy nőtt a mellem, és eddig kisebb volt a horpadás, de ahogy nő, úgy egyre szembetűnőbb lett, és ezt akarom kompenzálni valahogy. amúgy nem vagyok elégedetlen. csak ha már mindenhol fejlődök akkor egy 3 centis részen a mellem közepénél se ártana.
2012. febr. 9. 19:57
 10/12 kakao01 ***** válasza:
ennek valószínűleg gerincferdülés lesz az oka nekem van több haverom is akiknek ilyen a mellük volt gerincferdülésük miatt
2012. febr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!