Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek Vakarcs Gergő...

Szerintetek Vakarcs Gergő (Erőemelő) hogy tudta ilyen szintre fejleszteni magát?

Figyelt kérdés
Olvastam egy cikkben, hogy 1,5 év edzés után sikerült a 190kg-os felhúzás, 180kg-os guggolás, 145kg-os fekvenyomás, mindez 78kg-osan.
2011. dec. 4. 20:32
 1/8 dirtboy ***** válasza:

genetika és mellé mindet profin csinál gondolom


a 145kg fekvenyomás pedig ha jól gondolom ruhás nyomás volt nem pedig RAW

2011. dec. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Ez mit jelent hogy ruhás nyomás, és raw?
2011. dec. 4. 21:22
 3/8 dirtboy ***** válasza:

a ruhás nyomás fekvenyomó ruhában történik ami nagyban hozzá járul a nyomáshoz ha helyesen használják.

sok versenyen nem engedélyezet,egy baromság az egész szerintem,jó pár kilót rásegít nem csak 10-20at.


a RAW nyomás pedig ruha nélkül történik,az az igazi,szerencsére már egyre több RAW verseny van.

2011. dec. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 TOMAtm ***** válasza:

gondolom a másfél év alatt tolt 2 kúrát ...hát gondolom az alap methandienonnal kezdte aztán másodiknak egy kis teszto enanthát ment deca-durabolinnal.

ahol edzem ott nyomják a magyar büszkeségek...OB és EB érmesek....tiszták mint a hó :) gondolhatod,olyan a seggük mint a szita,ez a sport márcsak ilyen barátom.

2011. dec. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát az elég káros fiatalon nem? (még idősebb korban is)

Ez a srác 16éves most.

2011. dec. 6. 18:10
 6/8 TOMAtm ***** válasza:
káros nem káros...nem igazán mérlegelnek a fiúk ilyen fiatalon.
2011. dec. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vakarcs Péter válasza:
Sziasztok!Én pontosan tudom,hogy volt képes erre az eredményre Gergő.TOMAtm,Te valószínűleg jobban ismered a koxot és a hatásait,amint a hozzáértőnek tűnő írásodból kiderül.Megosztom a titkot,íme:Gergő 5 éves korában kezdte a sportot.3 év dzsudó,3 év box,3 év vizipóló,mellette egyebek:danhill bike,parkour/ugrálás falról falra/2 éve kezdte a testépítést és az amerikai focit.11 évesen kinyomta a saját testsúlyát,40 kg-ot.Minden nap testsúlykilogrammonként 1,5 gramm minőségi fehérjét fogyaszt,rengeteg vitaminnal,ásványi anyaggal kiegészítve.Nem eszik szemét kaját,szabadidejében nem a szórakozóhelyeken bagózik,hanem alszik és edz.KEMÉNYEN.Apukája edző és táplálkozási szakértő.Van célja,és ami sokakból hiányzik,akarata és hite.Új világcsúcsot nyomott december 4-én Szlovákiában,162,5 kg.Nézzétek meg azt is.
2011. dec. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólást! Már láttam azt a videót, minden elismerésem Gergőé! Nem semmi hogy ilyen fiatalon ilyen eredményeket ért el. Kár hogy nem ismerem személyesen, ugyanis nagy megszállottja vagyok a testépítésnek, igaz, 1 éve kezdtem csak, de elég sokat tudok már róla, az életem részévé vált ez a sport. Imádom!
2011. dec. 16. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!