Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Otthoni tolódzkodás?

Otthoni tolódzkodás?

Figyelt kérdés

Hogyan oldottátok meg az otthoni tolódzkodást? (erre az edzésre gondolok: [link] )

Nem akarok kiadni 50ezret, hogy vegyek egy ilyen tolodzkodot. Érdekel, hogy milyen otthoni megoldásokat találtatok ki rá?


2012. febr. 9. 20:53
 1/9 dirtboy ***** válasza:

50 ezret?

veszel pár méter zárt szelvényt meg két csövet aztán méretre vágod és össze hegeszted,egy kis festék is mehet rá aztán már van ilyened és nem is került sok pénzbe.

2012. febr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát 50 ezret nem is ér meg, 10 ezerből lehet ilyet csinálni. Kell egy embert keresni, aki ért ehhez a dologhoz, kell venni hozzá fémanyagot, és hegesztetni ilyet. max. 10 ezerből kijön...50 ezer, na ugyan már...
2012. febr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk pl a konyhapult pont szerencsésen van kialakítva és a két oldalt között akkora hely van hogy pont simán lehet tolódzkodni. De amúgy 2 székkel is simán megoldható
2012. febr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Két szék között én is toltam, mondjuk nem volt annyira stabil:)
2012. febr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Épp az a jó benne, még több izmodat igénybe veszi, mert arra is törekedned kell hogy a szék ne boruljon veled együtt :)
2012. febr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, végig ezen paráztam :)
2012. febr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :D
2012. febr. 9. 22:02
 8/9 anonim ***** válasza:

vegyél egy pár fekvőtámaszbakot (kb 2-3 ezer forint) és akkor már bármely két egymagasságú tárgynál fogsz tudni szabályosan tolódzkodni.

Én pl az íróasztalom és az egyik fiókos szekrényemre rakom a bakokat, remek a fogás és már lehet is nyomni...:-D

üdv:-D

2012. márc. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez is jó cucc, csak nálunk nem lehet kapni: [link]
2012. márc. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!