Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hatásos lehet a "tolódzkodás...

Hatásos lehet a "tolódzkodás két pad között" nevű gyakorlat?

Figyelt kérdés

Nem akarok kigyúrt állat lenni csak egy kicsit izmosabb, olyan átlagosan izmos. Nincsen lehetőségem konditerembe járni és olyat szeretnék, ami nem túl megterhelő, ellenben minden nap tudnám végezni. Húzódzkodni szoktam nyáron de a házban nincs erre alkalmas rúd, az udvaron meg most odafagynék, ezért gondoltam erre. Itt a link is, ahol olvastam: [link]

Minden válaszolónak köszönöm.


2010. dec. 26. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Javaslom olvass kicsit utána a dolgoknak, mert ez nem úgy megy, hogy nyomsz két fekvőt és akkora leszel, mint egy "kigyúrt állat".

[link]


Különben a tolódzkodás és a húzódzkodás két nagyon jó gyakorlat, ha helyesen van kivitelezve.

2010. dec. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen hatásos de önmagában kevés. Végezz 5x30 ismétlést lassan kontrolláltan lehet soknak tűnik de mellette nem végzel más tricepsz gyakorlatot nem árt meg.

Ha keret van rá szerezz be egykezes súlyzót 5-10 is megteszi és sok tricepsz erősitőt tudsz végezni: lórúgás,homlokraengedés,fejfeletti tricepsz. vagy próbálkozz ásványvizes üveggel magas ismétléseket akár szuperszettben fekvőtámasszal vagy a két pad közötti szuperszettel.

Ha van segitő társad törölközővel is tudnád tricepszdurrantó gyakorlatot végezni.


Nem minden a kondi :D

2010. dec. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindkettőtöknek köszönöm:D
2010. dec. 26. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!