Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet szélesíteni a...

Hogyan lehet szélesíteni a vállat? (20/F)

Figyelt kérdés
Már 4 éve járok kondizni, eléggé kigyúrt vagyok, szálkás bicepsz, kidolgozott hát, váll, mell és hasizom, de egy problémám van: váll szélesség. Alig van vállam, nyomom a vállra menő gyakorlatokat és ez meg is látszik, de egyáltalán nem széles. Mondták hogy mennyek el úszni de abba meg nagyon béna vagyok, kisgyerek korom óta utáltam úszni. Hogyan tudnám szerintetek szélesíteni a vállat?

2012. febr. 10. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:

nincs váll szélesítő gyakorlat :)

a széles váll optikai csalódás , a váll szélesnek hat a keskeny derék miatt

2012. febr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem az nagyobb baj, hogy nincs lábad
2012. febr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem tudtok adni egy komoly választ?
2012. febr. 10. 14:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a csontozatod miatt van. Ezt örökölted. Ez van. Nem nagyon tudsz mit tenni. Én is keskeny vállakat örököltem, fiatal korba kellett volna úszni de az kimaradt, én is vállszélesítés miatt kezdtem el kajakozni, kondizás mellet, de már 20 éves elmúltam akkor, 3 éve kajakozok most, és az izmom nő csak, ami minimálisan szélesít látszólag, de nem sokat.
2012. febr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!