Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani egy jó...

Oldfirehand95 kérdése:

Tudnátok mondani egy jó gyakorlatot hátra? Szélesíteni szeretném.

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha azt akarod hogy fejlődjön, ne csak egy gyakorlatot végezz.

Erre ideális a nyakhoz húzás, mellhez húzás, húzódzkodás, tolódzkodás, kb mindenféle evezés(kábeles, döntött törzsű kézisújzós, kábeles, stb), hiperhajlítás, áthúzás hajlított karral, stb. Ha googlen rákeresel, szerintem ki kéne neki dobni hogy hogyan kell ezeket végezni, de inkább kérdezd meg gyúrós ismerőstől.


Vagy pedig ideális sport erre a kajak, a kenu, és az evezés. Esetleg úszás.

2012. febr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: egyébként van erre még millió gyakorlat, google a barátod. Azt viszont tisztázzuk le, hogy nem kell mindet egyszerre végezni, 3 elég, vagy max 4. Úgy válogasd össze, hogy a hátad minden izomcsoportja kapjon terhelést.
2012. febr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amúgy azt is hozzá kell tenni hogy a siker nagyban függ a genetikádtól is. Én pl. éveken át próbáltam szélesíteni a hátam, vállam, mert elég keskeny, de egyszerűen nem ment. Vastagodni vastagodtam persze ahogy nőtt az izom rajtam, attól szélesebb is lettem valamennyire, de még mindig nem olyan amilyet szerettem volna. Szóval ha eleve olyan csontozatod van genetikailag ami nem igazán széles, akkor ezt kell elfogadnod, én is ezt tettem.
2012. febr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. febr. 7. 18:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok, ez elég nagy baromság ebben a formában. Persze természetesen akinek olyan a genetikája, és alapból nehezen fejlődő, annak is lehet akármilyen széles válla, lehet kifejezetten izmos, csak neki intenzívebben kell edzenie több időn keresztül, és jobban oda kell figyelni az étrendre. Persze nem fogsz soha úgy kinézni mint Bob Sapp, hacsak nem nyúlsz szteroidokhoz, amit meg csak nagyon szigorú körülmények között lehet ajánlani, csak élsportolóknak, legvégső esetben. Szóval nem neked.

Persze a csontozatod formáját nem tudod megváltoztatni ha túl keskeny, de izommal az is szépen ellensúlyozható. Kulcsszó: kitartás. Ismerek olyat, aki 55 kg körül volt még 3 éve kb 175-180 centivel. Hozzáteszem, ijesztően sokat tud zabálni a gyerek, és tudott akkor is. Kitartó kemény munkával mostanra elérte, hogy mostanra 75kiló körüli sújt nyom, és annak a nagyon nagy része nem háj, ami jött rá.


Sok sikert!

2012. febr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!