Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jó küzdősport? Mit tudtok...

Jó küzdősport? Mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Elszeretnék menni küzdősportra(idáig kondiztam).Valami igazán keményre ahol nagyon jól meglehet tanulni védekezni és verekedni.Ha tudtok ilyet írjátok, véleménnyel együtt(ha lehetséges).Mennyibe kerülne havonta és hol lenne?
2012. febr. 10. 15:07
 1/7 anonim válasza:
Kick-box-ot ajánlom. Árat sajnos nemtudok mondani már nem járok, de a kick-box nagyon jó sport én nagyon élveztem... [link]
2012. febr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Box, Savate, Birkózás. Hirtelen ezek jutottak az eszembe.
2012. febr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A kickbox egy nagy kupac lószar,el ne menj oda (ha szeretnéd kifejtem,bár már kismillió válaszomban leírtam).

Pesten Savate,am meg Box,Thai Box,birkózás,Kyokishin Karate,Sanda,Tae Kwon Do.

2012. febr. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miért szar a kick-box?Fejtsd ki légyszíves.
2012. febr. 11. 11:54
 5/7 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat.
2012. febr. 11. 11:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért,mert pár pihentagyú amcsi összeállt,és egy fasza harcművészetet elszart egy béna küzdősporttá.Kivették a Kyokushin Karatéból a nehezebb (ezzel arányosan hatásosabb,keményebb) technikákat,h a bénábbak is meg tudják csinálni,és ne keljen hozzá annyi kitartás.De ezek az emberek voltak olyan sznobok,h ha már elszartak vmit akk legalább a megfelelő látszatot tartsák meg így hát kötögetik az öveiket,faszom se tudja mér.Felvesznek egy melegítőnacit és rákötnek egy övet (legalább annyi volt bennük,h a git levegyék).Ráadásul ezeken az edzéseken nem tanítanak semmit.Szó szerint.Betanítanak nektek egy karate papírformájú átalakított beállást,meg néhány rúgás részmozdulatát,de az,h esetleg tartsd fönn a kezed rúgás közben,vagy mozgasd a sarkad,hírből se ismerik,nemúgy mint a rendes karatésok,szóval ez az oka annak,h se K1,se MMA versenyben nem látsz egyet sem,mivel ledarálják őket.Csakis kickbox szabájrendszerben tudsz vele bármit is kezdeni,de nem értem annak a lényegét,h mi értelme van annak,h ugyan olyan alcsany harci szinte lévő egyedekkel mérd össze a tudásod,ahelyett,h fejldődnél.Meg azt se értem,h milyen szánalmas szabájrendszer már az,h nem lehet derék alá rúgni.Most komolyan ez mi a szar?De a kéztechnikájuk is 0.A kickboxedzéseken nagy hangsúly fektetnek a szart sem csinálásra,és elhanyagolják a valódi dolgokat.Mentem már K1-ben kickboxolók ellen,ugye ne rúgtak a derekam alá,miért?-mert nem tudtak.Az állóképességük nulla,a rúgásaik lassúak,gyengék könnyen levédhetők.Térdest is csak testre rúgnak,de azis szar,ha meg klincselni,kapaszkodni kell,akkor végük.És h mi ennek a vége?Kiütés,vagy ha nem,akkor a legtöbbjük edzője látván szeretett tanítványa quazimodo féle arcát és testtartását az első menet után,a második menet után bedobja a törülközőt,vagy ha kellően szadista,akk a harmadik menetben is beengedi,és ott lesz kiütés a vége,vagy megalázzák őket pontozásban.

Ilyesmi a judo is.

2012. febr. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösz a részletezést.
2012. febr. 11. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!