Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet kb....

Mennyi idő alatt lehet kb. eljutni arra a szintre h a vágtázzak?

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 20:05
 1/7 anonim válasza:
Én amikor először lovagoltam az egy táborban volt. Vasárnap kezdődött és szerdán már vágtáztam. Persze nem úgy mint akik már évek óta lovagolnak. Meg sokszor leestem. De a tábor végére megtanultam. És természetesen szőrén:)
2012. febr. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
76%
Hát futószáron szőrén elég hamar, én már 2-3 hónap után, de az csakilyen próba volt hogy az ülésemet fejlesszék meg minden ... De élesben, szabadon két év után tanítottak meg vágtázni, igaz hogy csak heti 1 lovaglóórákat vettem és ezért tartott viszonylag sokáig...attól függ milyen gyakran mész lovagolni....
2012. febr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tehetségedtől is függ, kb. 20-30 óra.
2012. febr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
aTTÓL FÜGG,HOGY KINÉL VAGY,ÉS HOGY MINÉL.pl:LOVASTORNÁNÁL ÉN KB 2-3 ÉV ALATT JUTOTTAM EL ODÁIG. NORMAL LOVAGLÁSNÁL KB FÉL-1 ÉV
2012. febr. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ló nélkül, egy mérges kutyával a hátad mögött gyakorlás nélkül is megy a dolog, rögtön az első pillanatoktól kezdődően... / :-)) /
2012. febr. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én első lovaglásnál vágtáztam, persze hogy kapaszkodtam a nyeregbe! ;)
2012. febr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én november végén kezdtem el járni lovagolni, és januárban már vágtáztam rendesen.(heti egyszer járok lovagolni)
2014. márc. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!