Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik légpuskát ajánlanátok?

Melyik légpuskát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok kinéztem magamnak 2 db-ot. Az egyik az Umarex 850 Air Magnum (77 ezer) a másik pedig egy használt FWB 300S (65 ezer)melyiket ajánlanátok?
2012. febr. 11. 20:31
 1/5 anonim válasza:
szerintem airmagnum 850 et nem éri meg megvenni mert az még plusz kültség minden 200. - 300. lövésnél cserélni a CO2 patront...a másik puskát nem ismerem de ha az nem CO2 es szerintem azt jobban megérné...de attol is függ hogy mire kell
2012. febr. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hobbi célra otthonra kellene
2012. febr. 17. 22:17
 3/5 paprikaskrumpli. válasza:
Hali, örülök, hogy kérdezed. Nekem pár légpuska megfordult méár a kezembe, konkrétan szinte minden, slaviától a gamo cfx ig minden. Feinwerkbau 300S gondolom használt ár. Megmondom őszintén, az FWB a legjobb fegyver amit valaha fogtam, nagyon pontos, perecíz fegyver, Umaerex pedig nem nagy karrierista, bohóckodásra tökéletes, de akkor meg már inkább a jóü öreg Slavia, Igaz az Umarex jóval erősebb, de mivel MO-n a megengedett csőtorkolati energia fegyvertartási engedély nélkül 7,5 joule, ez pedig le van gyengítva 22 joule ról. Gondolom magyarba szeretnél vásárolni, nem tudom mit értesz hobbi cél alatt, de az FWB egy komoly sportlövő fegyver, akár Field Targetra is használható. Umarex pedig spanyol, a sütése betyárosan rossz a szintúgy mint a Gamonak. Mindenképp az FWB300S-t ajánlom ! :))) Én állványról 40 méterről lukba lukat lövök vele akármikor, egy kis tuninggal akár 17 joule is kihozható belőle... Rmeélem segítettem!
2012. márc. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ még az Anschütz 380-on és az FWB 300s-en gondolkodom nem tudok választani.
2012. márc. 15. 21:45
 5/5 anonim válasza:
Esetleg egy norica krono 4,5 mm légpuska, magnum fegyvertokkal és távcsővel nem érdekelne? összesen 40ezer
2012. márc. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!