Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Honnan tudom hogy a fehérjekie...

Honnan tudom hogy a fehérjekiegészítőkben tényleg fehérje van?

Figyelt kérdés
Az egy dolog hogy van rá minőséggarancia, meg anyámtyúkja, de azt honnan fogom tudni hogy ha veszek pl egy Whey Proteint, abban tényleg tejsavófehérje por van?
2012. febr. 12. 15:36
 1/6 dirtboy ***** válasza:
onnan hogy rendszeresen bevizsgált termékekről van szó,egyébként nem muszáj mindenkinek szedni
2012. febr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, az egy dolog hogy bevizsgálják, videót is láttam már róla, asszem a 78. BBTV adásban, de attól függetlenül mi a garancia rá hogy az tényleg fehérjepor? BBTV-ben akármit mondhatnak, meg máshol is.
2012. febr. 12. 16:01
 3/6 anonim ***** válasza:
és a lisztről honnan tudod hogy az van-e benne? gondolkozni kéne
2012. febr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kb ugyanannyi, mint akármelyik boltban vásárolt akármelyik kajában, hogy az van benne, amit ráírnak, és pl. viszonylag kevés cián vagy anthraxvírus.

Miért, ha nem fehérje, akkor mi van benne szerinted?

2012. febr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 big dog ***** válasza:

A minőséggaranciáról és a bevizsgálási tanúsítványokról.

Ha ezeknek nem hiszel ne vegyél.

2012. febr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zakathol ***** válasza:
Onnan, hogy elviszed egy laborba ahol ~100k-ért bevizsgáltatod a kis fehérjeporodat.
2012. febr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!