Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egeszseges mindennap edzeni,...

David599 kérdése:

Egeszseges mindennap edzeni, HELP?

Figyelt kérdés
Nagyon regota edzem otthon minden nap. Izmos, szalkas vagyok, de egyszeruen nem novok. Lehetseges hogy ez a gond? Segitsetek mit csinaljak?! Vegyek valami szintetikus anyagot? Valaszokat elore koszonom!
2012. febr. 9. 21:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Igen, legyen pihenőnap közte .és mi az a szintetikus?
2012. febr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Minden nap hasra vallra, karra edzek
2012. febr. 9. 21:39
 3/24 A kérdező kommentje:
szintetikus alatt ertem, valami tomegnovelot, vagy valamit szedjek?
2012. febr. 9. 21:39
 4/24 anonim ***** válasza:
Mindenre eddzél, de pihenő is legyen. A tömegnövelő nem szintetikus, sima fehérje és szénhidrát.
2012. febr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
egyeb valamit ajanlasz, valami szert, amitol novok? Nekem nem szukseges a gyors novekedes, mint sok fiatal sracnak.
2012. febr. 9. 21:50
 6/24 anonim ***** válasza:
Tömegnövelő étrendet ajánlok, tehát 5g/testtömeg kg szénhidrátot és 2g/testtömeg kg fehérjét. Multivitamin is kell és edzés utánra protein + dextróz, hogy minél előbb visszatöltsd a tápanyagokat.
2012. febr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
van nekem Anabolic Vitakic megnezned nekem hogy az jo e?
2012. febr. 9. 22:17
 8/24 anonim ***** válasza:
Anabolic Vitakic , muscletec? úristen , ennyi pénzt többet ki ne adj egy ilyen vitaminért! akkor már animal pak
2012. febr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Igen, vehetsz olcsóbbat is. Protein is kéne és dextróz vagy ha van lóvé, akkor vitargo.
2012. febr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
szerencsere tudok venni dolgokat, bar sok hatranyt hallok ezekrol. mutlhonapban megvettem "rivalus promasil" de meg nem kezdtem el szedni nem kertem meg ki senki velemenyet! Egyebkent ha megtudom venni a Vitakic taplettakat akkor az eleg jo?
2012. febr. 9. 22:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!