Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen fehérje port ajánlanáto...

Milyen fehérje port ajánlanátok ami tényleg minőségi és azt tartalmaz amit állitanak róla, és persze hatásos?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok fél éve rendszeresen heti 4x járok edzeni, szeretnék edzések után egy jó minőségü fehérje turmixot is beiktatni,hogy hatásosabb legyen az edzés! Mit ajánlotok, ami egészséges, és jó minőségű és az ára se az egekben van? Előre is köszönöm!
2012. febr. 12. 16:42
 1/10 Zakathol ***** válasza:

Általában mindben az van amit ráírnak. Kivéve mondjuk az ilyen-olyan internetes piacokon kapható myprotein-es cuccok. Azoknál sok a susmus.


A tejsavók drágábbak, a kevert proteinek olcsóbbak. Az hogy kinek mi számít drágának azt nem lehet tudni.

Tejsavókból mehet a Scitec 100% whey prof, Twinlab Protein fuel ilyenek.(mindkettőt használom, különbséget én nem érzek)

Kevertből meg Power Track Power Protein, Biotech Power Pro, Full Force MPM. (Power Proteint és MPM-et használtam, Power Pro nemsokára megérkezik, hát szar ízűek, de olcsók :D)

2012. febr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 big dog ***** válasza:

Zakhatol


A myprotein az egyetlen "noname" fehérje amiben az van ami rá van írva. Ne keverd össze a 1900/kg árú ipari savóporral.

2012. febr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Edzés után inkább olyan turmixot kellene innod, amely Szénhidrátot és fehérjét is tartalmaz, főleg fél éves edzésmúlttal!

A Fehérje inkább diétázáshoz való!

De ha mégis fehérjét választod 100% Iso Whey Proteint ajánlom!

2012. febr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 big dog ***** válasza:
Bocsánat: Zakathol,elírtam a nevedet.
2012. febr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Amit hivatalosan boltból lehet kapni és ismert cég gyártja az mind biztonságos. Más kérdés hogy én például nem tudom megemészteni a szóját és fáj tőle a hasam. így a szójafehérjétől is. Vagy valami kervetet veszel olcsón, vagy ha jó minőségűt akarsz akkor tejsavót kell keresni de annak kb 5000ft kilója. Az olcsóbb fehérjéknek meg akár feleannyi.

Én most egy 100% Whey protein professionalt fogok venni, 5kg 25000 ftért és 3hónapig elég ha minden nap iszok egy adagot és edzés után 2adagot. (166 30grammos adag)

Szerintem hétköznapi célokra nem kell ennél jobb fehérje, viszont az edzés utáni szénhidrátról is gondoskodni kell, nagyon nem mindegy mennyi a kereted.

2012. febr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 big dog ***** válasza:

ma 16:52

Raksz hozzá vitargot vagy dextrozt és kész van.

2012. febr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 clint ***** válasza:

boltban kapható cuccok (mo-n a biotech és scitec) ellenőrizve lehetnek emiatt ritka, hogy nem az van benne, a netről rendelhető (magyar) cuccokat én nem használnám.

Törvény szerint 10%-ot tévedhetnek a cimkék, ha jól emlékszem azaz egy 60%-os proteinnek lehet a fele is dzsuva, ugyhogy a nagyobb %-kkal rendelkezőt vedd.. Amúgy a világmárkák megbízhatóbbak és kb ugyanolyan áron vannak mint a magyar ... gaspari, muscletech, six star, dynamize és bsn a legjobb..

2012. febr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Raksz hozzá vitargot vagy dextrozt és kész van."


Nade pont ez a nem mindegy. A vitargo azért már nem olcsó

2012. febr. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 big dog ***** válasza:
Nem de ha tömegnövelőt veszel abba meg dextróz van,ennyi erővel fehérjéhez is rakhatod. Minden tömegnövelő TÚL VAN ÁRAZVA.
2012. febr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 clint ***** válasza:
ez igy igaz
2012. febr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!