Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy 2 hónapos diéta, és...

Balazs00xx kérdése:

Egy 2 hónapos diéta, és kardio alatt mennyi megy össze kb a gyomor?

Figyelt kérdés

120kg vagyok, edzem közben tehát nem az a full zsíros ember.. a gyomrom nagyobb mint az átlag Szerintem, van úszógumim és a combon is hízott, ezért a kérdés

diéta és kardio mellett ha kb 15 kg leadok mennyit csökkenhet össze a gyomrom?



2012. febr. 12. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
4,72 centit csökken a kerülete, mellesleg ha nagy a hasad, az leginkább a hájtól lesz, nem a gyomrodtól. 15 kiló zsír nem fog lemenni 2 hónap alatt.
2012. febr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 hónap alatt max. 8 kiló fogyást érdemes összehozni, az sem lesz mind zsír, ha többet adsz le, az szinte mind izomból fog lemenni. Egyékbént meg l.faszsenki sem tudja, mennyi fog lemenni a hasadból, de 2 hónap rendes diéta azért már meglátszik. Mondjuk a helyedben végigcsinálnám, normális testzsírig.
2012. febr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Küszi a válaszokat , nyilván a 15kg csak saccra írtam.. nem tudhatom pontosan mennyi megy le: )

sziasztok

2012. febr. 12. 21:12
 4/4 anonim ***** válasza:
kb 8-10 kg zsír mehet le maximum. De mellette megy le víz is, szoval ugy azért reális lehet a 15kg
2012. febr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!