Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok kondi?

16 éves vagyok kondi?

Figyelt kérdés
Lassan már 2-3 éve úgy lazábban kondizgattok.. meg-meg szakításokkal.. most az utóbbi időben (4-5 hónapja rendszeresen het/3 alakalommal járok) és meg-meg-meg látszodik rajttam.. de már.. 4-5 hónapja.. Szóval valami hatásos edzés tervet szeretnék kérni tőletek.. amivel valóban meglátszódna rajtam..
2012. jan. 15. 18:32
 1/7 dirtboy ***** válasza:

étrended volt?

csak mert az is kell ha azt akarod hogy eredmény legyen.

ha azt akarod hogy írjon valaki edzéstervet akkor írd le azt is hogy hány napos legyen.

2012. jan. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
Vigyázz, mert még nőhecc, de ha túl gyúrod magad, akkor hát ...úgymond megállsza a növésben ...és pici maradsz...ha pici vagy ... Jah, és figyelj oda h nem erőltesd meg magad!
2012. jan. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Étrendet számolj először ahogy dirtboy is mondta, az elengedhetetlen, utána innen tudsz válogatni : [link] .
2012. jan. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
187 cm vagyok mielőtt elkezdtem gyúrni 179 voltam.. szerintem ez hülyeség, h megállok a növéseben.
2012. jan. 15. 18:40
 5/7 A kérdező kommentje:
3-napos legyen!
2012. jan. 15. 18:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor [link] ezt javaslom, anno én is ezzel kezdtem, utána van 2-es és 3-as "fokozata is". Étrendet viszont mindenképp csinálj, anélkül nem ér semmit az egész.
2012. jan. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

étrend, kipihentség, edzés

ezek a legfontosabbak, és edzés kaja nélkül sokat nem fog érni csinálhatsz te akármi hogy látszódjon


Ajánlom drugs bunny alapismereteit, sárga kapszulát, és olvasgasd az edző válaszolt, a bodybuilderen az étrendek nem a legjobbak bunny is leírja-mindenki összetudja magának rakni, 2fehérje 5ch /tskg


edzéspárosításokba nekem bevált:


mell-bicepsz

láb-tricepsz

hát-váll


ez pl 1 hétre 3 napos ha neked ien kell, pihenőnapok is fontosak!

2012. jan. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!