Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok! Ti milyen...

17 éves vagyok! Ti milyen edzést ajánlatok nekem és milyen gyakran egy héten? Gyúrásra gondolok! Heti 3x járok terembe és egyelőre csak mell és bicepsz edzést hajtok végre! És mit szedjek hogy látványosabb és erősebbek legyenek az izmaim? Köszi

Figyelt kérdés
Milyen edzéstervet ajánlatok? Minden edzésen, 0 fokos padon, +45 fokoson és -45 fokoson padon nyomok 5 szériába és tárogatok mellé!! Bicepszre 45 fokos padon 5 széria francia rúddal 5 szériába, kalapács és beforgatott bicepsz 5-5 széria! meg scott padon is 4-5 széria! Mit ajánlatok még vagy szerintetek ez jó??
2011. nov. 19. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
csak mell és bicepsz? Ez nagyon rossz, főleg ha egymást követő edzéseken is ugyanazt csinálod! Kell hát, has, váll, comb, vádli, tricepsz is!
2011. nov. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lábat is edzzél ne legyél má' puhap*cs
2011. nov. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 dirtboy ***** válasza:

ajánlom az összes többi izmod edzését is,és tömegnövelő étrendet is.

és továbbá ajánlom hogy ezt olvasd el és az oldalon keress magadnak étrendet és találsz edzéstervet is.

[link]

2011. nov. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tökéletes!!! :)
2011. nov. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
később bánni fogod hogy csak mell bicepszezel, ha lemarad a láb azt utána nagyon nehéz behozni arról nem beszélve hogyha egész testet is edzel, főként a combra gondolok akkor a többi is jobban fejlődik... de előttem már linkelték, amit mindenképpen elkell hogy olvass...
2011. nov. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!