Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A héten kezdek el edzőterembe...

A héten kezdek el edzőterembe járni. Milyen gyakorlatokat ajánlotok az én esetemben? (többi lent)

Figyelt kérdés

Vékony vagyok, egy nagyon kevés felesleg van a combomon és a fenekemen, ez a terület narancsbőrös is, elsősorban ettől szeretnék megszabadulni. Másrészt a hátam és a vállam elég csontos ,ezt szeretném erősíteni, hogy azért szépen, csajosan, de látszódjonak az izmaim.

Milyen gépeket/gyakorlatokat ajánlotok ezekre? A futás jó ötlet lenne? Nagyon szeretnék futni, viszont tíz perc után kifulladok. Hogyan tudnám hatékonyabbá és tartósabbá tenni a futást?

Előre is köszönöm a válaszokat!


20 éves lány vagyok, 170 cm és 58 kiló.


2012. febr. 13. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Elsősorban diétás étrendet ajánlanék!

A combodra és a fenekedre Sztepper,guggolás,és futás is jó!

A válladra több féle gyakorlat létezik,de elsősorban az előre emelést ajánlanám, és a tárogatást!

Hátadra pedig evezőgép!

Ezek a jellemző gyakorlatok a hölgyeknél!

2012. febr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak a szokásos.

Ezt olvasd végig: [link]

Kezdőknek teljes testes edzést szoktak javasolni az első pár hónapban, hogy hozzá tudjon szokni a sporthoz. Az edzéstervek rovatban találsz ilyet direkt nők számára is. Súlyzózni is kell majd, de ne ijedj meg, nem leszel túl izmos :P Ahhoz sok-sok-sok év kemény edzés és szteroid kéne a te esetedben.

2012. febr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen, a szálkásító étrend a legfontosabb, mellette súlyzós edzés heti 3x és futás 3-4x. az elején fuss akkor csak 10-15 percet, vagy amennyit bírsz, aztán majd emeled, elég gyorsan lehet fejlődni.. a linket olvasd el. sok sikert :)
2012. febr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hálásan köszönöm a válaszokat! Nagyon hasznosak! :)
2012. febr. 13. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!