Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 2 hónap tömegelés után aerob...

Balazs00xx kérdése:

2 hónap tömegelés után aerob és kardio, vagy további tömegelés?

Figyelt kérdés

fehérje napi 100-150 gramm, 3 óránként kaja kb napi 6

kreabomb, multivitamin, d-test , szőlőcukor edzés végétől 50gramm

erőben feljöttem , nagyobb is lettem, szálkásítsak vagy még tömegeljek szerintetek?

22\f



2012. febr. 13. 22:22
 1/4 Zakathol ***** válasza:

Most komolyan...ezt mi mondjuk meg?


Nézzél bele a rohadt tükörbe és mondd meg te...ha zsíros vagy, akkor diéta, ha nem vagy csak nem vagy még megelégedve a méretekkel akkor meg tömegelés...


Azért nem túlvilági dolgok ezek...

(csak zárójelben: a d-test 22 évesen nem lett volna feltétlenül szükséges. azt a pénzt kajára is lehetne költeni)

2012. febr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 big dog ***** válasza:
Általában 2 év tömegelés után szokták az első diétát megejteni.
2012. febr. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 clint ***** válasza:

ahogy big dog mondja... az is lehet ha még tömegelsz nyárig a diétával mindent elvesztesz, sőt még akár soványabb leszel mint előtte és akkor még jópár hónapot tömegeltél...

amíg nem lesz jóval nagyobb izomtömeged ne szálkásíts.. (bár nem tudom mióta edzel mennyi kiló vagy, ezt akkor vedd figyelembe ha kezdő vagy)

2012. febr. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm.!:)
2012. febr. 14. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!