Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megfelelő edzésterv pár hónapig?

Justme123 kérdése:

Megfelelő edzésterv pár hónapig?

Figyelt kérdés

Hétfő:/mell-/ Kedd:/has-láb/ Szerda:pihenőnap Csütörtök/kar-/ Péntek:pihenőnap Szombat/hát-váll-has/ Vasárnap:pihenőnap


Ez az edzésterv egy ideig jó lesz vagy érdemes rajta módosítanom valamit?


2012. febr. 14. 19:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ha most kezded, akkor az első pár hónapban teljes testes edzés menjen, ha nem, akkor szerintem a vállat tedd át a mellhez. étrended van?
2012. febr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Már egy jó éve-másfél éve edzek, de elég komolytalanul. 1 hónapja intenzívebben, sokkal komolyabban nyomom. Most vettem nemrégiben Dymateze Elite Whey Protein Chocolate-t. Szeretném komolyabban venni mivel nagyon tetszik a testépítés(utóbbi időben tetszett meg) és jó idötöltésemet lelem benne+magamnak akarok bízonyítani, sokat számít a kinézet számomra(magabiztosság). Étrend még nincs meg mivel nem tudom a kellő adagokat belőni, mi hány gramm egy étkezéskor, azonban tudom miket egyek. Rizs+csirke napi 1x megy
2012. febr. 14. 19:33
 3/18 anonim ***** válasza:
miért nem tudod belőni? venni kell egy mérleget.. :) ha az az 1 adag ~ 500 g rizsből és 500 g csirkéből áll, akkor jó, ha kevesebb, akkor nem hinném :D
2012. febr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
az alapismeretek megvannak?
2012. febr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Arra értettem, hogy ugyebár minden étkezésnek teljesnek kell lennie, szóval tartalmazzon ch-t meg fehérjét is. Én viszont mondjuk arra gondolok, hogy délelőtt mondjuk sovány túró meg pl teljes kiörlésű szendvics, na és akkor ez hogy hány gramm, és ezt nem sikerült még body-n kalkulátorral kikisérletezni. Napi 6szor eszek amúgy és próbálok változatosan
2012. febr. 14. 19:42
 6/18 A kérdező kommentje:
Már túl vagyok az alapismereteket. Nagyon sokat olvasok testépítéssel kapcsolatosan, csak hát mindig vannak dolgok amik megcáfolják egymást vagy csak szimplán sokszor elbizonytalanodom dolgokban.
2012. febr. 14. 19:44
 7/18 anonim ***** válasza:
ja értem, tömegelésnél amúgy tényleg nem kell különösen figyelni, csak egyél többségében normális kaját és legyen meg a mennyiség. na sok sikert! :D
2012. febr. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Edzés így is jó, és úgy is, ahogy nyuszi írta, hogy mell-váll együtt és a hát megy külön.

Kaját tényleg tedd rendbe, a szendvicsben mi van benne? A túrót estére rakd, reggel zabpehely proteinnel, napközben próbálj többször is csirke (hal)-rizs (krumpli)+sok zöldséget bevinni.

2012. febr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Szendvics: vaj(omega 3 miatt), valami zöldség, csirkemell sonka


Ez lehet hülyén hangzik de egy zabpehely márkáról vagy amit te szoktál fogyasztani tudsz valami linket adni ? :D amit én veszek abban sok a cukor, meg nem valami jó + tej hanyagolandó vagy mehet tejjel?


A fehérje reggel mehet kaja előtt v után egyből?

2012. febr. 14. 19:57
 10/18 anonim ***** válasza:
a fehérjébe tedd bele a zabpelyhet. [link]
2012. febr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!