Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most akkor tömegeljek vagy...

Most akkor tömegeljek vagy szálkásítsak előbb?

Figyelt kérdés

175 Cm /77 Kg 17/F

Márciustól járok majd edzeni, és hogy tömegelnék 2 hónapot kb. amíg rossz idő van terembe és utána pedig szálkásítanék futással+edzéssel+diétával. Fog érni valamit az a 2 hónap?

Köszi a válaszokat!


2012. febr. 14. 20:15
 1/9 *Glissade* ***** válasza:

Szerintem 2 hónap kevés...

De majd válaszol neked olyan aki testépítő.

2012. febr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem akár mehetne több hónap tömegelés is, nem hiszem, hogy annyira sok a súlyfelesleged. ha mégis zavar, akkor előbb diéta, de 2 hónap tömegelésnek tényleg nincs túl sok értelme
2012. febr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Két hónap alatt lesz kb. 4-5 kg tömegnövekedés, amiből lesz 1-2 kg izom. Ha ez elég, akkor szálkásíts utána, ha nem, akkor még tömegelj tovább.
2012. febr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi a válaszokat!

Szerintem akkor most tömegelek majd, és amikor majd jó idő lesz akkor szálkásítok. Mert ilyen hidegbe nem szívesen futok kint :D

2012. febr. 14. 21:29
 5/9 clint ***** válasza:
nagyszerü, kb potyára tömegelsz...
2012. febr. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De ilyen hidegbe még nem szívesen futok, addig is legalább csinálok valamit. Vagy más ötlet?
2012. febr. 15. 14:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tömegelj, de ne két hónapt, hanem fél éveket, éveket, utána, ha megvan a kellő tömeg szálkásítasz, de ezt ne évszakokhoz kösd.
2012. febr. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ok, csak már voltam októberben nov-ben meg dec-ben és már szedtem fel izmot, de akkor lehet h meggondolom még.

Köszi a válaszokat!

2012. febr. 15. 14:51
 9/9 clint ***** válasza:
azt az izomt amit felszedtél egy szálkásítással le is adod, ugyhogy sztem inkább hagyd egy darabig...
2012. febr. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!