Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szálkásítsak vagy tömegnöveljek?

Szálkásítsak vagy tömegnöveljek?

Figyelt kérdés
17 éves leszek, 79 kiló, 178 cm, 4 hónapja járok kondiba, előtte 11 évet küzdősportoztam. Nem tudom mi lenne jobb, egyszerűen nem tudom eldönteni mit akarok. Elég izmosnak mondanak... Felesleg csak a hasamon van, diétával szerintem 2 hónap alatt el tudnám tüntetni.viszont akkor izomtömegből is vesztek.nyár után mindenképp tömegnövelni akarok.
2011. máj. 25. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Tömegelj fel legalább 90kg-ra,aztán mehet a szálkásítás!
2011. máj. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot idáig 1 a tömegnöveléshez:D
2011. máj. 25. 17:54
 3/8 A kérdező kommentje:
akadályoz a tömegnövelésben ha heti 2 x kardiózok vagy legalább lemegy egy kis zsír?
2011. máj. 25. 17:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem megy le a zsír,ugyanis tömeget növelni és zsírt veszteni nem tudsz egyszerre,mivel mind a 2 más étrend.
2011. máj. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
akkor mire jó a kardió mellette?
2011. máj. 25. 19:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Az anyagcsere miatt.
2011. máj. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 escrogar ***** válasza:
Kezdj el tömegelni, felesleges előtte szálkásítani egyet. Lehet egyszerre tömegelni és zsírt leadni, de ezek ritka esetek nagyon (fizikai munkához egyáltalán nem szokott, kövér embereknél lehet). Szálkásításnál ha megfelelő mennyiségű fehérjét viszel be, nem mész össze, ne aggódj.
2011. máj. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

hát akkor meg szálkásítok, mert van már rajtam azért valami:D

najó, nem, elhatároztam magam, tömegelek! köszönöm a segítséget!

2011. máj. 25. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!