Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol van olyan konditerem...

Hol van olyan konditerem ahova nem is járnak vagy nagyon kevés csaj jár?

Figyelt kérdés

Sajna önbizalmam 0 és 2hónappal ezelőtt elkezdtem kondizni és láttam h a csajok engem fikáztam (dagadt vagyok) meg röhögtek rajtam meg beszólogattak :(

meg am is sem szeretem ha néznek a nők


2012. febr. 14. 20:36
 1/8 A kérdező kommentje:
Pesten
2012. febr. 14. 20:42
 2/8 anonim ***** válasza:

Jaj ugyanmá. Milyen csajok? Kis 15 éves csak-lábra kamuedző libák? Netán hardcore fitnessmodellek? (úgy sejtem az előbbi) de mindegy, nem kell velük törődni. Ki járjon konditerembe, ha nem az, aki jobb alakot akar? Tényleg lépj túl rajtuk, nem érdemelnek annyit, hogy miattuk legyen szar kedved. Dolgozz keményen, és elsősorban magadnak felelj meg, és ne haljál meg egészségtelenségbe'. Ennyi a lényeg.


Amúgy Pesten a Gellért Fitnessben elég ritka volt a nőnemű azalatt az 1 hónap alatt, amíg oda jártam...

2012. febr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom hogy ez nem átok hanem lehetőség. Lehetőség arra hogy kifejlessz magadban egyfajta "sz@rokbele" hozzáállást mások véleményével kapcsolatban. És erre a hozzáállásra az életben egyébként is sokszor van az embernek szüksége.
2012. febr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
tisztába vagyok vele DE nem tudok összpontosítani az edzésre ez van addig míg nem érzem jól magam szívem szerint zacskót húznék magamra és úgy járkálnék v bár láthatatlan lehetnék
2012. febr. 14. 20:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Ott igen kevés lány leledzik, ahol vas szag van. Szóval, ha nem nagyon van aerobik lehetőség, hanem csak egy ilyen pince szerű a terem akkor ott tuti nem lesznek nők...
2012. febr. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nézd a másik oldalát: minél jobban összpontosítasz, minél jobban fejlődsz, annál kevesebb okod lesz szégyellned magad. Aztán bombatesttel odaállítasz a cikizős csajok elé, és elküldöd őket az anyjukba :D Hát nem egy szívmelengető elégtétel? :D
2012. febr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Engem is kicsit zavarnak a lányok a kondiba.Nem tudom nem szeretem ha ott vannak .De sz*rj bele . Ne foglalkozz velük.
2012. febr. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek csak az a baj h nem pár hónap alatt fogok eget rengetőt változni hanem egy év v kettő és addig belefogok őrülni :@
2012. febr. 18. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!