Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen árban vannak a konditer...

Milyen árban vannak a konditerem bérletek?

Figyelt kérdés
kb. árat mondjatok, hozzá tartozó idővel.
2012. febr. 13. 17:38
 1/5 Dr.Sámán Samy válasza:
0%

Nem tudok konditerem bérlet árat és bevallom sosem fizettem érte. Életemben egyszer voltam aztán soha többet.

Enélkül is megtanultam erős, esztétikus és strapabíró testet formálni magamnak szerek és gépek nélkül.

Neked is javaslom a Fegyencedzés című könyvet.

Saját testsúlyon alapuló gyakorlatok, amik tartós izomzatot és erőnlétet ad mellesleg nem lesz mű visszataszító tested, hanem annyira fejlődsz amennyire természetesen csak lehet.

2012. febr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 big dog ***** válasza:

Megnézel terem honlapokat és kiderül...nagyon változó.

Első meg szóról szóra beszopta a fegyencedzést,ezt nem szabad.

2012. febr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hol, mert Pesten sokminden drágább tud lenni, mint vidéken, de még ott is lehet különbség a kisebb és nagyobb városok közt. Én azt mondom, 10nél többet (diákjegyre) nem éri meg kiadni. De szoknak néha lenni ilyen kuponos akciók, én már három helyen voltam így, és teljesen meg voltam elégedve. 4ezer volt egy hónap, meg 7,5ezer kettő. De magának a teremnek is lehet saját akciója, érdemes azt is figyelni.


Igen, az első még a "szerek, gépek" és a "mű test" tévhitét is benézte (: Ordít, hogy egy cseppet sem konyít a témához kábé, csak fújja a közhelyeket.

2012. febr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk nőknek 6500/hó.
2012. febr. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6000-15000 körülbelül(Budapest)
2012. febr. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!