Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ilyen testalkatot ilyen...

Ilyen testalkatot ilyen edzésekkel el lehet érni?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=rs1rqBtG4V8&feature=related

Ha tegyük fel jó a genetikám, és mondjuk az edzéseim 70%át ilyen tolódzkodós, húzódzkodós, fekvőtámaszos edzések teszik ki(persze ezeket a létező összes variációban), a maradék 30-ban rendes súlyzós edzés. Akkor csak edzés utáni fehérjével, más tömegnövelő nélkül, napi hatszori jó minőségű étkezés mellett el lehet érni ilyen testalkatot? Az most mindegy hogy mennyi idő, csak hogy egyszer csak lesz e ilyen vagy hasonló?


2012. febr. 15. 10:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Videó végén lehet látni jobban, ott póló nélkül van.
2012. febr. 15. 10:24
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel láthatjuk hogy neki ilyen alkata van, ezért nyilván elérhető. De szerintem nála a súlyzós edzések dominálnak.
2012. febr. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elérhető, de szerintem is a súlyzós legyen inkább a nagyobb rész. Egyébként a testépítő edzésben is van húzódzkodás, tolódzkodás, tehát ott is végzel saját súllyal gyakorlatot. Tömegnövelésnél az edzés utáni turmixba kellene dextróz vagy vitargo is.
2012. febr. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Tudom hogy szénhidrát is kell a fehérje mellé edzés után, szőlőcukrot szoktam ilyenkor enni az úton hazafelé.
2012. febr. 15. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!