Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan "fejleszthető vissza"...

Hogyan "fejleszthető vissza" a pocak?

Figyelt kérdés

Évről évre egyre nagyobb a hasam. Tudom, ez korral jár. Vannak, akik szerint egy kicsi még jól is áll. Nekem nem tetszik. Nem túl gáz, de még idejében szeretném megállítani a növekedését, amíg könnyebben megy. Nincs rajtam egy deka háj sem, tiszta izmos a hasam. Ami mögötte van, az nyomja ki. Nem iszom sört, ez sem lehet az oka. Mit lehet tenni? Kevesebbet ennyi egyszerre?

Nyilván kéne valami hasizom erősítés.Mégis hogyan és mennyi? Napi 100 felülés pl? Milyen gyakorlatok vannak erre?


2012. febr. 18. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nincs rajtad egy deka háj sem, akkor full kockásnak kéne lennie. vmennyi háj biztos van, lehet van alatta izom is és így kinyomja, de végeredmény így is úgyis az, hogy le kell adnod egy kis zsírt.
2012. febr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egy f@szt jár ez a korral. a tunya életmóddal, a zabálással, az idiótasággal jár.


100 felülés 2 perc alatt megvan. napi szinten ha ennyit csinálsz, az egy héten nincs 15 perc edzés.

Most te komolyan gondolod, hogy ennyi ráfordítás elég lesz?

2012. febr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogyhogy egyre nagyobb a hasad, utána meg azt írod hogy tiszta izmos? Ha tényleg látszódnak a kockák akkor meg az lehet a baj hogy egyszerre sokat eszel, és a gyomrod jó nagy, és az nyomja ki. Ezért nem szabad sokat enni, mert nincs az a hasizom ami a gyomrot visszafogná. Inkább egyél többször keveset, és akkor utána meglátod hogy változik e a helyzet.
2012. febr. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Második:-)

Amúgy tényleg nem korral jár.többször egyél egy nap,(4-5x kb.de egyszerre mindig csak keveset,az étkezések között ne nassolj,és kardió mozgást végezz heti 3x fél órát.

2012. febr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A "korral jár"-t úgy értem, hogy semmivel sem élek másképp, mint pl 10 évvel ezelőtt. Nem mozgok kevesebbet, nem eszek többet. Tényleg nem a zsírtól nagy. Ha befeszítem a hasizmom, akkor érezni, hogy kemény, kb 1 centi háj van rajta. Tényleg a gyomrom nyomhatja ki. De ez is ellentmondásos, mert teljesen üres gyomorral is kb ekkora. Az ember belső szervei (belek, máj, gyomor) együttesen nyomják ki a hasfalat? Lehetne kevesebbet enni, de amúgy meg inkább vagyok vékony, mint kövér. (182cm, 74kg)
2012. febr. 19. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!