Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Így lemenjek kondizni? (kezdőd...

Így lemenjek kondizni? (kezdődő influenza)

Figyelt kérdés
Ma kezdődött, egyenlőre nem komoly. Viszont most hívtak le többen, eddig is többen jártak le így, nem én lennék egyedül:) Függő vagyok, hiányzik a mozgás 21/L
2012. febr. 18. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem én nem ajánlom. Egyszer énis lementem, utána meg nagyszerűen kimelegedtem, esétre fel is ment szépen a lázam, főleg h kint már hideg volt, kimelegedve mentem ki az utcára. Tudom, hogy nagyon jó dolog, de ha nem az életed függ tőle, ne menj le, ne akarj beteg lenni :)
2012. febr. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 big dog ***** válasza:

Te örülnél ha beteg emberek után kellene edzeni a gépen?

Másokra is gondolni kéne a függőség közben...

2012. febr. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha nem vagy rosszul akkor simán, ha leizzadsz akkor jobban is leszel egy kicsit tudtommal, nem hiszem hogy fertőző leszel. pár hete én is meg voltam fázva egy kicsikét de ugyanúgy jártam edzésre, semmi különös nem történt,de ha szerinted nem annyira fontos ne menj. (de ha megfertőzöl mindenkit a zombivírussal és zombiapokalipszis lesz ne hibáztass engem! :D )
2012. febr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bár ha belegondolok, hideg van és ha bemelegedsz az nagyon nem lesz jó, nálam pár méterre van a kapumtól a terem, és ha beteg vagy nem csak rosszul akkor semmiképp ne menj.
2012. febr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj már, de menjetek a sunyiba, h betegen lejártok. Nem bírtok ki 4-5 napot???

Így meg boldog-boldogtalant megfertőztök a kórságaitokkal.

Másra is kéne gondolnotok.

2012. febr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tetszik, hogy így állsz hozzá a mozgáshoz.


De betegen ha terheled a szervezetedet, akkor lassabban gyógyulsz meg és tovább leszel beteg és több időt kell kihagyj.

2012. febr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!