Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzésformát ajánlotok...

Milyen edzésformát ajánlotok fenék és comb formálásra?

Figyelt kérdés
Most kezdtem edzőterembe járni,és leginkább a fenekemet és combomat szeretném formálni.Eddig a futópadot,biciklit és a taposó gépet használtam.Mit és mennyit csináljok,hogy mihamarabb látszódjon az eredmény?Emellett le szeretnék adni 2-3 kg-t is.Mit tegyek?Hogyan étkezzem?
2009. jún. 4. 20:41
 1/6 anonim válasza:
100%
én egy olcsóbb megoldást tudok a konditeremnél, és hatásos, egy hét múlva látszik az eredmény a popsidon és a combodon, ha minden nap megcsinálod. első gyakorlat, hasra fekszel, kezedet a combod alá teszed, és "ollózol" függőlegesen a lábaiddal, szóval, mint gyorsúszásnál, ebből 6X 1,5 percet kell csinálni(kis szünettel közte, de ne hűljenek ki az izmaid, mert akkor nem jó. a második gyakorlat kis terpeszben guggolás, és 50 pici elrugaszkodás szintén 6szor. ha ezt megcsinálod egymás után naponta egyszer, akkor már egy hét után látni fogod az eredményt.
2009. jún. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Keresd ki google-el: body.builder.hu alapismeretek. Ebben szó esik mindenről amit kérdeztél és kielégítő választ fogsz kapni. Leírnám szívesen de nálam okosabb már leírta :) Hajrá
2009. jún. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszra reagálnék . Jók , amiket leírtál , ez nem vitás, de ne mond , hogy 1 hét alatt látszani fog az eredmény , mert ha ez ilyen egyszerű lenne , akkor sokkal több karcsú , formás ember lenne a világon . A konditerem sem rossz . Én a leírtak mellé még csinálnék guggolásokat stb. És bocs az OFF-ért .
2009. jún. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
első vagyok.mindenkinél más, én csak saját tapasztalatot írtam le ,lehet hogy szerencsés vagyok, de nekem látható volt az eredmény. persze semmi radikálisra nem kell gondolni 1 hét alatt, de látszik.nekem 171 cm/57kg-val 2 hét alatt teljesen strandkész a fenekem és a lábam(értem itt, hogy az a kevés narancsbőröm, ami alig látszik alapból, ezután szinte egyáltalán nem látszik, és nem "lötyög" a fenekem és a combom.) aki szeretné, próbálja ki, nekem bejött.
2009. jún. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
még mindig első: ha mindenkiben lenne annyi akaraterő, hogy csinálja minden nap és ne madja fel a 2.körnél, akkor biztos több formásabb ember lenne. persze táplálkozás, és az alkat is befolyásoló tényező.
2009. jún. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
GugoIás után mikor feIáIIsz akkor keII ugrani ?
2009. jún. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!