Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az hogy az első 3-4...

Miért van az hogy az első 3-4 kg felesleg tök simán lemegy, észre sem veszed? Aztán mikor már csak kis formálásra lenne szükséged a fogyás érdekében akkor meg az az 1-2 kg már nem megy le. Pedig sportolok, nagyon figyelek az étkezésemre.

Figyelt kérdés
163 cm vagyok, régen 63- rosszabb napjaimban 65 kg voltam, most 56-57 vagyok, ha egy hétig csak gyümölcsöt vagy zöldséget eszek nyáron 55 is vagy, de az alá nem tudok menni
2011. jan. 30. 18:00
 1/3 anonim válasza:

Tudod ha valaki fogyni akar és ezt rosszul tesszi(helytelenül)akkor az izom és a viz kimegy a szervezetből...,ez egyszerü de amikor a szervezet el kezd védekezni vissza is jön a fölös kiló vagy még több,szerencsére mert külőnben komoly probléma lenne ...

Nézd szerintem mindent kell enni mértékkel abszólut nem jók a csak zöldség csak gyümölcs fogyokurák...A szervezetnek szügsége van fehérjére minden nap ezt nem tudja tárolni...Valamit rosszúl csinálsz vagy az anyagcseréddel van valami gond...

2011. jan. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nagyban az alkatodtól is függ,lehet h alapjában véve izmos vagy,és 55 kg alá nem is kell h menj?mert akkor már izomból fogynál.ha 1 hétig zöldséget gyümölcsöt eszel,jól kiéhezteted szegény szervezeted,így minden kalóriát igyekszik megtartani,tehát fogyni sem fogsz.így van,mindenre szükséged van mértékkel,mert a végén hiánybetegséged is lehet.
2011. febr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ezt én is sokszor tapasztaltam. Kemény hónapokig tartó edzések után mindig akkor fogytam amikor elkezdtem zabálni.
2011. febr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!