Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehetne házilag súlyzót...

Hogy lehetne házilag súlyzót csinálni?

Figyelt kérdés

A nagyapám lakatos, és nagyon ért a vasból készült dolgokhoz. Mivel most kezdtem edzeni otthon (van egy komplett lapsúlyos gépem, ferde padi, kis kézi súlyaim és húzódzkodóm)úgy gondoltam, megkérem, hogy csináljon nekem kétkezes súlyzókat fekve nyomáshoz meg hasonlókhoz.

A kérdés az, mekkora súlyokat csináljon mellé? Úgy értem db-onként 5 kg-sak legyenek, vagy az sok?


2012. febr. 18. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
fekpad van? inkább azt csináltass vele , egy rudat már lehet venni 8-10 ezerért is, súly pedig 5-10-20
2012. febr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:

legyen több féle


egyébként mi mégis honnét tudjuk hogy sok e neked az 5kilós?

2012. febr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, hogy lehessen növelni a súlyokat, és a kérdés az lenne, hogy milyen nehezek legyenek az egyes súlyok. Pl. először edzek 20 kg-val, után rárakok két 5kg-st akkor az nem lesz hirtelen sok?
2012. febr. 18. 21:26
 4/6 anonim ***** válasza:
25kiló a 11éves öcsémnek se sok. Kezdésnek 50kiló+ a rúd elég lesz, mondjuk négy tizes meg két ötös tárcsa. De szerintem nem éri meg házikészítésű cuccokkal edzeni, rendes cuccok kellenek, egyszer kell megvenni. Plusz gondolom nem szeretnéd ha esetleg a nyakadba esne az egész, mert nem megfelelő anyagból van/ esetleg elenged egy hegesztés, stb.
2012. febr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne barkácsolj. Van ismerős,akinek egy ujjába került az,hogy heggesztett egy 50kg os sulyzót..fekvőtámasz,felülés,futás,felülést ugy,mint a menők,fejjel lefelé lógva:D gyúrós kaja,sok fehérje,hús,tojás,fekvő napi 250 min,és növeld fokozatosan,meg fog láccani,hajrá popej
2012. febr. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha megmondod nagyfaternak, h rajzoljon nekem egy hegesztett alapkeret skiccet hidegen hajlított acélból, akkor megmondom hogy kell súlytárcsákat csinálni :)
2012. febr. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!