Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Otthoni edzésterv? Nehéz...

Otthoni edzésterv? Nehéz helyzetben vagyok

Figyelt kérdés

Sajna nem igazán van pénzem konditerembe járni és ezért kellene otthonra valamilyen edzésterv amit kiegészíthetek heti 1-2 konditermes edzéssel.

19 éves vagyok átlagosan 65 kg és 183cm, szeretnék hízni is.

Itthon van van 2db 10kg-ig pakolható kézisúlyzóm.

De jöhetne valami segítség is, hogy miket fogyasszak amivel hízhatok is. Kérlek segítsetek!


2012. febr. 19. 09:04
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Amit elfelejtettem leírni, hogy 8 évig kosárlabdáztam és atletizáltam 2 évig magasugró voltam. 2 éve szeretnék hízni de sehogy se megy. :\
2012. febr. 19. 09:12
 2/14 anonim ***** válasza:

3-5 milliárd embernek nincs pénze konditerembe járni, és 100 000 éveken át nem is volt konditerem.

pedig erős test mindig is kellett, erről ennyit.


viszont izom fejlődéshez, hízáshoz (még zsír hízáshoz is) enni kell, nem keveset amihez pénz kell. a másik a súlyzós edzés, megfelelő pihentetés.

de a sok kaja mindenképpen sok pénz, ez van. alap sportos testet el lehet érni "átlagos" evéssel, amennyi jólesik kb. annyit eszel. de így nem sok esély van izom építésre.

2012. febr. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
igen ezzel tisztában vagyok, de attól függetlenül én még szeretném elkezdeni és ha lesz lehetőségem konditeremre akkor fogok menni. egy edzéstervet szeretnék összeállítani amit elkezdhetek, nem várom magamtól azt, hogy 2hét alatt felszedek magamra 5-10 kg-ot de ettől függetlenül elakarom kezdeni és aki tud abban segíteni, hogy hogyan annak nagyon megköszönném.
2012. febr. 19. 09:29
 4/14 anonim ***** válasza:
Kezdésnek tölsd le a fegyencedzés című könyvet az internetről és edz a szerint. egyél minél több fehérjében gazdag ennivalót pl: tojár, húsok, túró és fogyassz complex szénhidrátokat pl:rizs,édesburgonya,zabpehely
2012. febr. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

akkor - Pavel: a meztelen harcos <-- erő edzés

...: fegyencedzés <-- általános erősítő gyakorlatok számos izomcsoportra.

bodyrockTV videók. csak csajoknak és KEMÉNY férfiaknak! mert vannak durva videóik - edzés ötleteik.


plusz builder.hu-n utána olvasol kézisúlyzós gyakorlatoknak. lehet edzeni már a 10 kilóval.


és a válaszomban nem ajánlhatnék linket, nem 'hirdethetnék'. ezt te hogy oldanád meg a helyemben? :)

2012. febr. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Paul "Coach" Wade - Fegyencedzés című könyvre gondoltok?

2012. febr. 19. 09:47
 7/14 anonim ***** válasza:
Pontosan arra!
2012. febr. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
lesni fogom a bodyrock Tv-t is köszönöm, a linket hát nem tudom, hogy oldanám meg talán privátban
2012. febr. 19. 09:50
 9/14 anonim ***** válasza:

ott a pont. csak mindig az van a fejemben, hogy elvileg ezeket az írásokat mások is látják, akik hasonló kérdéseket akarnak feltenni és előbb HASZNÁLJÁK a keresőt. és így leírva választ kaphatnak ők is a kérdésükre.

persze ez eleve nem így megy :D

2012. febr. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

john doe az időutazó látta régen milyen izmosak voltak az emberek


akinek nincs pénze terembe járni se, annak kajára pláne nincs, anélkül meg nem lehet hízni és izmosodni, nem muszáj mindenkinek izmosnak lenni, te most nem leszel az, majd ha lesz melód és finanszírozod magadnak akkor leszel, bőven ráérsz

2012. febr. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!