Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha szedem ezt a zsírégetőt...

Ha szedem ezt a zsírégetőt abból lehet valami bajom teljesen laikus vagyok ezen a téren?

Figyelt kérdés

A testnevelés tanáromat kérdeztem erről és ő azt mondta hogy csak olyat szabad használni amiben pl nincs hormon és ami a legjobb lenne ha tiszta l-carnitine lenne benne de azt is mondta hogy azért kell vele csínnyán bánni mert ha az ember nem mozog eleget akkor tönkreteszi a májat nem tudom hogy ez igaz e viszont napi rendszerességgel futok és minden másnap itthon sújzós gyakorlatokat illetve felüléseket csinálok

amúgy itt a termék: [link]

válaszotokat előre is köszönöm


2012. febr. 20. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
fogyni szeretnél? csak akkor vedd és futások előtt 30 percel szedd , egyébként meg a tornatanárodnak fingja sincs a dologról, szóval itt kérdezz inkább ne a sulidban
2012. febr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz az l-karnitintől, az emberi szervezetben is van, természetes aminosav származék.
2012. febr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen igen gyanú is volt gondoltam is hogy itt megkérdeztem és igen le szeretnék fogyni diétával meg mozgással semmi más hókuszpokusz mert maradandó eredményt szeretnék
2012. febr. 20. 18:34
 4/8 anonim ***** válasza:
mivel nem éget zsírt, és természetes anyag így semmi gond nem lehet vele.
2012. febr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 big dog ***** válasza:

A testnevelés tanár-hormon szavak után már el sem olvastam,de fogadd meg a tanácsokat és sok sikert kívánok!!

(és ez nem gúnyolódás...tényleg)

2012. febr. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
innen tudhatja az ember h attól még h tesitanár lehet h nem is ért hozzá igazán köszönöm a válaszokat :)
2012. febr. 20. 18:44
 7/8 anonim ***** válasza:

Na olyan lehet a tanárod mint az én régi tanárom.. :D

Amúgy nem, nem hiszem.

2012. febr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nézd, nyilván nem pont erről tanult anno, és az sem ma volt.. biztos jót akart, de egyszerűen ez a téma valószínűleg már rég nem az ő asztala.
2012. febr. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!