Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Célravezető ha konditeremben...

Célravezető ha konditeremben egy nap csak egy izomcsoportot mozgatok meg?

Figyelt kérdés
Hetente 4x-5x járok és egyik nap csak a mell, másik nap csak a bicepsz, aztán csak a hát (mondjuk ilyenkor vállazni is szoktam), negyedik nap csak a tricepsz, aztán kardio... Már régebb óta kondizom, de ezt a módszert kb 2 hónapja csinálom, eddig megvagyok elégedve vele, de lehet később nem lesz már eredménye.
2012. febr. 22. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
nem tudom, nekem nem lenne kedvem kerekesszékkel lemenni ennyiszer a terembe az tuti
2012. febr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 dirtboy ***** válasza:
a lábadat melyik napra tennéd?
2012. febr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez így nem lesz jó. Láb sehol, bicepszre külön nap miközben a háthoz még raksz vállat, stb..

Mell, láb, hát, váll, kar, ha ötnapost akarsz, de elég lesz négy napos is, pl.:

mell-váll

láb

pihenő

hát

bicepsz-tricepsz

2012. febr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 justme123 ***** válasza:
hát-vállal mibaj? igaz lehet h én azért vagyok így mert a mellet egyedülibe szeretem nyomni legfeljebb egy has megy mellé
2012. febr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3 naposban nincs vele baj, de ha már 4 napra szét tudod osztani, akkor jó ha külön van a hát, mint nagy izomcsoport.
2012. febr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni hogy minden nap hasazok, a lábra viszont tényleg nem gyúrok, hanem csak futok és bicajozok. Szóval a súlyzós lábedzést is bekéne illesztenem a programba... Esetleg egy 4 napos összegző edzéstervet (csak annyit h melyik napra mely izomcsoportokat) írna valaki? :)
2012. febr. 22. 19:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Fentebb már írtam egyet. :)
2012. febr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Bicepsz-tricepsz jó egy napon?
2012. febr. 22. 19:57
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen jó, de ha külön akarod szedni, akkor:

mell-bicepsz

Láb

pihi

Váll-tricepsz

Hát


Ez is jó.

De még vannak variációk.

2012. febr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Amúgy régebben valami hasonló edzésprogramom volt, csak a lábazás maradt ki... :) Köszi a tippet/segítséget! ;) :)
2012. febr. 22. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!