Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki most a világ legjobb...

Ki most a világ legjobb "harcosa"?

Figyelt kérdés
Elsősorban a szabályos keretek között vívott küzdősportok bajnokaira gondolok. Melyikük az, aki elviekben el tudná verni az összes többit? Ez egyúttal azt is jelenti, hogy szabályos körülmények között, 1 v 1-ben a világ bármelyik emberét el tudná verni? Véletlenül nyilván bárkit ki lehet ütni, de ha mondjuk 10 meccs eredményeit nézzük? Chuck Norris nem ér! :D
2012. febr. 23. 16:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szabályok közti küzdelemben miért lenne valaki harcos?
2012. febr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

milyen szabályokról beszélsz?

egyébként én a wudangi főapátra szavaznék.

2012. febr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

"szabályos keretek között vívott küzdősportok"

Nem mindegy, melyik bajnok szabályai szerint. Meg ez függ a pillanatnyi felkészültségtől, konditól is. Ha naponta összeengednénk kettőt, lehet, hogy minden nap másik nyerne.

2012. febr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
egyértelmű,hogy The Undertaker...:)
2012. febr. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
-,- Van olyan ember a világon, aki a legjobb formájában, a legjobb napján, el tudna verni bárkit a világon, akkor is ha az ellenfele is a legjobb kondijában van, a legjobb napján? Kint az utcán, fegyver nélkül.
2012. febr. 23. 17:40
 6/21 anonim ***** válasza:
Kint az utcán fegyver nélkül na ilyen nem létezik. Mindig fegyver van, minimum pszichológiai hadviselés, de a kés is alapfelszerelés.
2012. febr. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

kés, tüske, a sniccerem most nem tudom melyik kabátomban van, és még egy éles kis penge.

és én pusztakezes vonalon mozgok, ezek csak segédeszközök. egy késharcosnál találhatsz 3-5 kést simán. :D

ilyen az utca. és ki győzne?

el tudod képzelni, hogy egy utcai harcban másodpercek alatt az egyik harcos már legalább fél szemére vak lesz, és pár másodperc múlva pedig félholt? :) ez nem olyan, mint a filmekben, hogy püfölik egymást, és valaki erősebb, vagy jobban bírja az ütéseket.

nem, valaki az adott pillanatban jobb döntést hoz, annak ellenére hogy kiválóan képzett harcosok csaphatnak össze.

2012. febr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Hát, hogy a kérdésedre is érkezzen még 1 értelmes válasz ( a 3. válaszon kívül): ha azt nézzük, hogy melyik szabályrendszer engedi meg a legtöbbet, talán az UFC, és itt megnézzük a nehézsúlyúakat, akkor szerintem Fedor Emelianenko nagy esélyes erre a "címre". (Ha jól tudom, csak 1 veresége volt nemrég.)
2012. febr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Utolsó, szerinted a kérdést tettem fel rosszul? Látom te érted mire akartam kilyukadni. :) Te hogy tennéd fel a kérdést? :)
2012. febr. 23. 19:54
 10/21 anonim ***** válasza:

Kérdező!

A kérdést teljesen érthetően tetted fel, én erre is próbáltam válaszolni: szabályos körülmények között, 1 v 1-ben...

2012. febr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!