Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Krav Magázik valaki? mesélnéte...

Krav Magázik valaki? mesélnétek róla egy kicsit? (több lent)

Figyelt kérdés
Ha esetleg űzöd ezt a sportot leírhatnád hogy milyen,hogy szerted -e,és hogy tényleg hasznos-e.n is szeretném elkezdeni,3.kerületi vagyok.Írhatnátok nekem az edzésekről,árakról,helyekről stb minden infót szívesen fogadok!

2012. febr. 23. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:

most az a lényeg, hogy hasznos legyen és tanulj, vagy hogy élvezd?

az utóbbi menni fog, az előbbihez semmi köze az egésznek. de jó a reklámja, ezt belátom.

2012. febr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát szeretnék megtnulni ezt-azt,hátha valaha olyan helyzetbe kerülök.
2012. febr. 24. 15:08
 3/3 anonim válasza:

a krav maga hasznos! amit civileknek tanítanak az utcára van kitalálva! de az a fontos szerintem, hogy azt csináld amit szeretsz...mert amit szeretsz csinálni, azt kitartóan csinálod, és ennek következményeképpen jó vagy benne. nos... én imádom a krav magát... nem rég csinálom, kicsit több mint egy éve kezdtem el, de érzem a fejlődést... illetve tudom, hogy sokkal talpraesettebb lennék most egy éles szituban, mint mielőtt elkezdtem...még attól függetlenül is, hogy még nagyon sok hiány van a tudásomban, nem ismerem az összes technikát, de szerintem jól rálehet érezni, hogy melyik esetben mit kell tenni, mit kell védeni, mi az amire képes az ellenfél, mitől kell jobban féltened magad... de azt tudni kell, hogy nincs olyan harc ami nem fáj..

ár: nálunk van 1000Ft/edzés, de itt bérlet is van ami 6500Ft/hó... (2 másfél órás edzés van egy héten, ez XX. ker, nem tudom, hogy máshol hogy van, de szerintem hasonló. de persze járhatnék hét közben máshova is, úgy, hogy ott is befizetem az edzés díját és akkor edzhetnék heti X alkalommal...

2012. máj. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!