Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most kezdek a fogyókúrába, az...

Most kezdek a fogyókúrába, az L-karnitin mennyit segíthet?

Figyelt kérdés

Nem igazán vagyok jártas ebben a témában, sosem fogyókúráztam.

169 cm 61 kiló vagyok, 3-4 kilótól szeretnék megszabadulni, illetve később alakformálni. Elkezdtem kevesebbet enni, és hat-hét után már nem eszek, hetente háromszor egy órát járok spinningre és ha van időm a többi napok valamelyikén futok fél órát és felülésezek.

Ha elkezdem szedni az L-karnitint, könnyebben fogok fogyni?

(Az étrendemen a suli miatt nem nagyon tudok változtatni, elég sokáig vannak előadásaim minden nap, ilyenkor általában szendvicset tudok csak enni napközben, pedig tudom hogy a kenyeret/zsemlét/kiflit és hasonlókat is mellőznöm kéne.)


2012. febr. 23. 20:28
 1/1 dirtboy ***** válasza:
nem hiszem hogy könnyebben fogynál,talán pár % al hatékonyabb lesz de inkább azért jó a karnitin mert erőt is ad az aerobozáshoz.
2012. febr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!