Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van megoldás a problémámra?

Van megoldás a problémámra?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kérlek titeket,amennyiben tudtok normális választ adni, írjátok le, nagyon-nagyon fontos lenne!

Naszóval: kb. 2éve edzek, kiszámolt étrenndel, kiegészítők,edzés,pihenés mindig rendben volt. Az egész testem szépen fejlődött/fejlődik, csak a mellem nem. Olyannyira, hogy teljesen olyan, mint a ginekomasztia tüneteinek az egyike. Akármilyen keményen is edzem meg, próbáltam már 1héten 2* is edzeni, minden mellezés utáni napon érzem hogy jól meglett dolgozva az izom, nem fejlődik, csak lóg...nem sok zsír van rajtam, ha ráfeszítek a hasamra kirajzolódnak a kockák, karom eres.

Más szavakkal: szinte mindenem tökéletes de a mellem miatt nem merem levenni a pólómat,még itthon se, annyira szégyellem.Sokan megjegyzik hogy milyen jó alakom van (többnyire kabátba,pulcsiba látnak) és ez jól esik, viszont rá gondolok arra hogy "ha látnátok félmeztelenül,nem ezt gondolnátok..." egyből elmegy a kedvem.

A testépítés az életem, harcolok a céljaim eléréséért, de ez nagyon lelombozó. Strandos meghívásokat is mindent visszakell emiatt utasítanom.

18éves vagyok még csak, és én a most megjelent HOS-hormonszint optimalizáló termékét gondoltam hogy kipróbálom.

(Mj.: szerintem a tesztoszintem rendben van, szőrösödik arcom, karom,cerkával sincs semmi gond...)

Elnézést hogy hosszú lett a leírás, de kérek mindenkit, aki tud, segítsen!!! ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!!!!


2012. febr. 23. 21:31
 1/6 Offthewall ***** válasza:
Attól, hogy nem nő gyorsan a melled tömege még nincs ginekomnasztiád. Persze ha úgy érzed, nézesd meg orvossal hogy van-e... A ginekomnasztia nem függ össze a mell fejlettségével, ha megnézed, van hogy a szinpadon álló versenyzőnél is elég gyanús a gino, pedig nekik aztán van mellük. A HOS nem fogja eltüntetni a ginódat hipp-hopp önmagában, ha van. Ellenben teenager korban magától is elmúlhat, ha valóban van neked. A melledzésed viszont leirhatnád, és elég 1x megedzeni, de akkor rendesen. Személyi edzőt mindenképp meglátogatnék(de nem ilyen 7O kilós/sörhasú fitnyeszakadémiást, 1 rendeset :)), hogy nézze át a melledzésen a teljesitményeid... Helytelen végrehajtással, kis súlyokkal nem fog fejlődni a melled, hiába jó a kajád. "szinte mindenem tökéletes" ezen meg jót nevettem, :)
2012. febr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi! Igen, a mellemhez mérve tökéletes mindenem, mert a mellem annyira rossz sajna.

Egy szóval sem mondtam hogy gynekomasztiám van, csak hogy annak a "tünetére" hasonlító valami figyelhető meg a mellemen. (Lóg.)

Személyi edzővel eddzek, minden edzésem verejtékes,kemény edzés, jól megvan dolgozva mindegyik izomcsoport. Ja, és 2év edzés alatt 15kg pluszt sikerült felhoznom, kar 28-asról 35re nőtt fel, nem hiszem el hogy a mellemnek ne kellett volna tömegesednie ennyi idő alatt. Tudom hogy ez nem sok idő ebben a sportban, de ha mindenem fejlődik, csak a mellem nem, akkor ott lehet a hiba....

2012. febr. 23. 21:46
 3/6 Offthewall ***** válasza:
A ginekomnasztiát 1 csomóként képzeld el a melledbe, ami érzékeny ha hozzáérsz, fáj. Ha nem érzel semmit valszeg nincs semmi gond. A melled azért nem fejlődik, mert szar a melledzésed! Kész, pont. Ne álmodj olyan tömegről natúrba, 18 évesen 2 év edzéssel, amit a képeken látsz. Azokban 2O év munka és vagy 4O kúra van. Fogadd el. Edz k.rva keményen, egyél sokat, és áldozz kiegre is ha megteheted, többit bizd Fortunára! Melledzésed milyen gyakorlatokból áll, megkérdezem mégegyszer..
2012. febr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ilyen kis csomószerűség tapintható volt kb 2 éve a mellemben, elmentünk orvoshoz, mondta hogy ebben a korban ez teljesen normális, pár hónap múlva tényleg el is múlt.Most akár üthetem is a mellem, nem fáj, nem érzékeny egyátalán!

Melledzésem:

-ferdepad: 30-20-10-6v.8 (emelve a súlyokon)

-ferdepad: 3*20

-tárogatás: 3*12

-áthúzás:2*20

(Azért edzek magasismétlésszámokkal, mert sokkal jobban tudok így koncentrálni a mellemre.)

2012. febr. 23. 22:11
 5/6 Offthewall ***** válasza:

Ez a sorozatszám nagyon kevés, az ismétlésszám meg túl magas. Nincs benne sem tolódzkodás ,sem fekvenyomás egyenes padon.Ezek adják meg kezdőknek a mell, valamint némileg a váll, tricepsz alaptömegét, nem az áthúzás :DDDDDD

Próbáld meg ezt 2 hónapig, adj bele apait-anyait.

Fekvenyomás egyenes padon 1 bemelegitőszéria, az mehet 2O-3O ismétléssel, majd 12-1O-1O-8. Tolódzkodásnál ugyanigy(értelemszerüen itt gépen tudsz a saját testsúly alatti terhelést, és a lábadközé rakott egykezessel, vagy vaslánccal övre felrakott tárcsákkal növelheted a sajátod felé a tömeget, módositva az ismétlésszámon.) Ezután magas ismétlésszámos bemelegités után nyomj ugyanigy ferdepados nyomást egykezessel. Majd kivégzésként jöhet a tárogatás, egykezessel, vagy tárogatógépen, itt ne menj 12 alá, ebből már meg lehet elég lesz 3 széria, ha birsz mehet 4 is.(ha egykezessel csinálod nagyon figyelj a szabályosságra, nem vennék rá mérget, hogy jól csinálod, nézesd meg a helyi trollokkal.) Én még ezek után amikor van bennem kraft csinálok áthúzást is, egykezessel, de az 1 KIEGÉSZITŐ gyakorlat, nehéz megtanulni kezdőként azt, hogy ne a hasad, hátad érezd, hanem a melleket dolgoztasd elsősorban. Ha ráérzel, megfelelő súllyal az is segit hozni a tömeget, de ne épits ilyenekre. A nyomásoknál mehet 1.5-2 perc pihenő, a többinél ragaszkodj szerintem 6O másodperchez. Mindig edz bemelegitve, edzés közbe pótold az aminókat, szénhidrátot, ásványi anyagokat ha módod van rá, de 1 2 literes viz mindenképp menjen le. Ha ezekben elértél 1 platót, akkor kavard fel az edzésed, válts 1 időre 6-8-as ismétlésszámra, és keress 1-2 új gyakorlatot, vagy a pad döntésszögén állits. De továbbra is azt mondom, csinálj 1 melledzést valamilyen versenyző ismerőssel, vagy személyi edzővel.

2012. febr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Offthewall ***** válasza:
Bár én triszettben csinálok most fekvenyomást áthúzással, tolódzkodással, aztán 2.5-3 perc pihenő, ez is müködhet. Illetve ilyen platók közt lehet segithet 1-1.5 hét szünet, amikor abszolút nem edzel semmilyen módon 1 izomra sem, inkább az aktiv regenerálódás megy(úszás, foci, küzdősport, kardióedzések, szauna, nyújtások ezerrel) és csinálsz 1 kis szénhidrát töltést, mondjuk megemeled a szénhidrát bevitelt 6g-7g/testsúlykilogrammra(ezt a 4-8 ismétlésszámos erőnövelő szakasznál is ajánlom), 1 hét alatt nem leszel tőle mangalica, ne félj, ettől sokkal energikusabb leszel utána. Illetve még 1 edzés előtti terméket kipróbálnék melledzés előtt, adhat 1 kis pluszt, ha nincs magas vérnyomásod.
2012. febr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!