Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van ingyenes, kevés idő alatt...

Van ingyenes, kevés idő alatt is végezhető sport?

Figyelt kérdés
Délutánonként csak kb. 45 szabad percem van, és nem találtam eddig olyan sportot, ami megfelelő lenne. Volt amikor kimentem kocogni, de azt nagyon utáltam, úgyhogy felhagytam vele. Semmi ötletem nincs, és kezdek berozsdásodni. Légyszi, értelmes válaszokat!!!
2012. febr. 24. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Biciklizz!
2012. febr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Saját testsúlyos edzés pl. fegyencedzés, vagy bicajozás, ugrálókötelezés.
2012. febr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
rope workout bár ehhez kell hely meg kötél, de állítólag 10 perc alatt egy jó kondíciójú embert is kivégez. Kérdés, hogy ha már a kocogás is sok volt..
2012. febr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

sztem erre a trx a legjobb, mondjuk nem ingyenes, de kb 3 ezerből össze lehet dobni egyet és az kibír jópár hónapot, akár éveket is.


arra h megmozgasd minden porcikádat, növeld az állóképességed, vmien szinten az erőnléted sztem az egyik legjobb, technikailag se egy ördöngősség simán megtanulható egyedül is, és tök szépen formál, a vállal brutál amit művel, szép gömbölyű vállam lett töle.

2012. febr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jah és az sem utolsó szempont h 30-40 perc alatt durván megedzheted magad vele, bár ilen szempontból jobb lenne a kettlebell, mert azzal 20 perc alatt is szépen le tudsz fáradni:), de az drágább is meg technikásabb is.
2012. febr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi nektek, ezekre nem is gondoltam...<3 Azt hiszem, megyek kitalálom, melyiket válasszam...:D
2012. febr. 27. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!