Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sport oktatást indítanál?

Milyen sport oktatást indítanál?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, van egy 70 négyzetméteres parkettás, üres terem a tulajdonodban. Budapesten, egy nem annyira forgalmas helyen, de lakóparkok vannak a közelben rengeteg fiatallal.

Mit csinálnál? Kiadnád valami sport oktatónak, vagy többnek is, hogy ott tartsák az óráikat a hét minden napján, időrendben beosztva hogy ki mikor mehet, neked meg fizetik a bérleti díjat.

Vagy elvégeznél te egy, vagy több sport oktatói tanfolyamot? Ha elvégeznél valamilyen tanfolyamot, akkor milyet végeznél el, amihez egy ilyen méretű terem alkalmas lenne, és most is és a jövőben is nagy valószínűséggel nagy kereslet lesz rá. Kezdetnek egy olyan tanfolyam kellene, ami nem igényel sok eszközt amire százezreket kell költeni, meg egy másik tanfolyam, amihez akár eszközök is kellhetnek, ha már az első beindult és van bevétele.


2012. febr. 20. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:

normális küzdősport és harcművészet edzéseknek adnék helyet benne. a beosztós módon.

talán én is tartanék edzést, de csak azt engedném be, aki meggyőz arról, hogy amit csinál az jó és komoly.

2012. febr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
callisthenic (bocs ha elírtam)
2012. febr. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ci.ara ***** válasza:

kezdetben kiadnám aztán még elvégzel vmi sport oktatói tanfolyamot addig szépen gyűlik a cash és utána meg akár te is tarthatsz órát:)

Ami népszerű szerintem most a fiatalok körében: box, szerintem sokan lennének vevők ha oktatnák a pankrációt, karate vagy egyéb ilyen küzdősport lányok körében zumba aerobic

2012. febr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen az a jó a harcművészetekben hogy igazából ahhoz nem kellenek eszközök, van amelyikhez kell, de nem sok. De azokhoz én nem értek, és azt nem is lehet tanfolyamon csak úgy megtanulni rövid idő alatt, harcművész oktatóknak kiadnám. A zumba meg az ilyen női dolgok is jók. Na meg a calisthenics sem rossz. Amúgy ezt űzöm én is, gondoltam hogy ilyen tanfolyamot érdemes lenne elvégezni hogy legyen hivatalos papírom, de ehhez azért szükségesek a húzódzkodó rudak, meg tolódzkodó rudak is, bár persze nagyon sok olyan gyakorlat van benne amit lehet csinálni minden eszköz nélkül.
2012. febr. 20. 20:25
 5/8 anonim ***** válasza:

haverom is mostanában nyit egyet.

ő vesz bele egy ringet,boksz zsákokat,szóval az alap a küzdősport edzések,de lesz kettlebell,meg zumba ami most kihagyhatatlan.

2012. febr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

he he he ...

egy jófej (beteg állat) harcművész kicsit befolyásos lett Mosonmagyaróváron, és az egyetemi sportcsarnokban elég sokat számít az ő szava.

na onnan el lettek zavarva a zumbások kravmagások meg az ilyen lóf.asz pitsariszások, amik manapság olyan elengedhetetlenek :D

jaa, csak egy kis történet.

2012. febr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kettlebellre én is gondoltam. Csak hát az is olyan sport, ahogy hallottam, amire a többség elmegy pl az első 4-5 alkalomra, és akkor úgy nagyjából megtanulja az alapokat, és utána beszerez otthonra kettlebell súlyt, és edz magának. Bár az tagadhatatlan hogy most a kettlebellt nagyon felkapták.
2012. febr. 20. 22:05
 8/8 A kérdező kommentje:
De a zumbára meg az ilyen hülyeségekre nagy a kereslet mostanság :)
2012. febr. 20. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!