Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 8 órás álló munkába napi...

8 órás álló munkába napi 3km-t gyalogolni fárasztó?

Figyelt kérdés

3 kilométerre van városon belül a munkahely, jövö héten kezdek. egy oraval előtte indulnék. csak félek hogy eléggé elfáradnék, de sportnak meg talán jot tenne. haza is ugyan ugy 3km-t.

vagy menjek busszal szerintetek? csak az másfél orai bérembe kerül még.


2012. febr. 24. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyalog elég ciki, menj biciklivel.
2012. febr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hamar el fogsz fáradni, szerintem. Én úgy oldom meg, hogy a fél utat gyalog teszem meg, ami nekem kb 1-1,5 km-t jelent. Utána busz. Én is egész nap állok, és még így is baromira elfáradok, pedig viszonylag fitt vagyok, sportolok. De azért próbáld ki, mert lehet, hogy neked abszolút bejön, és még pénzt is spórolsz :)
2012. febr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi. sajnos nincs biciklim. vagyis van, csak koliban lakom és ugye itt nincs. megpróbálom, azért összeesni csak nem fogok.
2012. febr. 24. 17:52
 4/4 A kérdező kommentje:
a félút meg azért nem jó, mert itt városon egységes a buszjegy, szoval mindegy hogy egy megállot megyek vagy 11-et.
2012. febr. 24. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!