Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hat éve edzek, ma már meg se...

Hat éve edzek, ma már meg se érzem ha lenyomok akár egy-másfél órás edzést. Ez normális? Olyan mintha meg se történt volna.

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 17:22
 1/9 dirtboy ***** válasza:
72%

na most bunkónak fogok tűnni de talán nem pina legyezést kéne csinálnod és akkor megéreznéd.

a hat év edzés nem magyarázat arra hogy nem érzed az edzést,egyszerűen szarul edzel az a baj.

2012. febr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha ugyan úgy csinálsz mindig mindent akkor nem csoda. Nem csak a gyakorlat típusokat vagy a kivitelezést kell változtatni, hanem az ismétlés számokat illetve a szériák mennyiségét is. Meg a sorrendeket. Szóval pont a feje tetejére kell állítani az egészet s érezni fogod újra.
2012. febr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Keményen kell nyomni, rendes terheléssel, én 1 óra, max 1óra 15 perc alatt kikészítem magam.
2012. febr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
5 évig volt súlyzós, és már "csak" saját súllyal csinálom. Ma fekvőtámaszoztam közel 300 és volt közte szűk, széles, egykezes is. Meg tolódzkodtam is.
2012. febr. 6. 17:28
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez a baj. 5 évig súlyzóztál.. Most meg megpróbálkozol saját súllyal edzegetni.. Ne csodálkozz, hogy pár fekvőtől nem történik semmi, komoly horderővel bíró változás.

Vegyél a hátadra valamit aztán úgy csináld. A tolódzkodást úgy szintén.

2012. febr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 dirtboy ***** válasza:
100%
hát igen,ezzel hogy át álltál saját testsúlyos edzésre jócskán csökkentetted a terhelést,a magas ismétlés szám nem tudja hozni a konditermes edzésedet.
2012. febr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
na és egykezesből mennyi megy?
2012. febr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
10 darab. Tudom nem sok, csiszolgatnom kell még, de rajta vagyok:)
2012. febr. 6. 17:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, hardcore-n eddzél. Szerintem csináld úgy, hogy 30ms legyen pihenők közt, és a sorozatnál 2-3 perc. Ez rendesen befog szaratni. De ilyen, ha komolyabb céljaid vannak.
2012. febr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!