Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondisok! 1hét alatt ez reális?

Kondisok! 1hét alatt ez reális?

Figyelt kérdés

1hétig beteg voltam, múlt héten még 67-68kg voltam, meg voltam fázva nem nagyon volt étvágyam, nem is keltem fel korán csak 11-12 körül, általában napi egyszer max kétszer tudtam csak enni, és akkor se sokat, szerintem 500kcal ha lehetett egy egész napi kajám, ráadásul ebben a fehérje se volt sok. A héten már csak 63-64kg vagyok, szerintetek fogyhattam ez idő alatt ennyit? Valamint ha ennyit fogytam akkor ennek nagy része izom volt? Nyilván sok víz is kiment belőlem, de nem hiszem, hogy 3kg.

16F


2012. febr. 24. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem izom volt, víz és glikogén, tehát az izmok szénhidrát tartalma megcsappant kicsit, de ez gyorsan visszajön. Izmot nem tudsz ennyit veszteni ilyen rövid idő alatt.
2012. febr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dirtboy ***** válasza:
igen fogyhatott a súlyod annyit
2012. febr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Simán lehet ennyit fogyni, Montez el is mondta "honnan" fogytál. Betegség után viszont 1,5-2x dózisú vitamint kéne bevinned egy-másfél héten keresztül, kicsit nem árt visszatölteni a szervezetedet.
2012. febr. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tehát akkor izomból nem sok ment le, köszi, megnyugodtam :P igazából szeretnék felhízni legalább 70-75kg-re és utána kezdeni bele a szálkásításba csak, mert nem volt rajtam túl sok izom mikor belekezdtem, zsír annál inkább, hiába voltam vékony, zsíros voltam, most sincs rajtam olyan sok, de már valamit változtam.
2012. febr. 24. 18:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Tömegnövelés mehet napi 2g/testtömeg kg fehérjével és 5g/testtömeg kg szénhidráttal.
2012. febr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!